Izako Boars najwyżej notowanym polskim składem w światowym rankingu

08.02.2021, 23:34:43

Poniedziałkowy wieczór przyniósł kolejną aktualizację światowego rankingu drużyn CS:GO. Co prawda w pierwszej trzydziestce na próżno szukać nam przyjdzie w pełni biało-czerwonych piątek, ale na 26. lokacie zameldował się już Paweł „dycha” Dycha i jego ENCE. Najwyżej notowanym składem znad Wisły jest z kolei aktualnie Izako Boars, które wyprzedziło Anonymo Esports oraz Styl Dunów. 

Przetasowania nie ominęły tym razem czołowej dziesiątki, w której prym nadal wiedzie Astralis. Za plecy Duńczyków wskoczyło jednak Natus Vincere, które wyprzedziło Vitality o sto punktów. Pierwszą piątkę zamykają z kolei zawodnicy BIG oraz Teamu Liquid, a ciut dalej znajduje się Virtus.pro i Heroic. Na ósmą lokatę wskoczyło za to mousesports, a kosztem G2 i OG pierwszą dychę zamykają Latynosi z FURII i przebudowane Fnatic.

W tym tygodniu z buta do pierwszej trzydziestki wkleiło się Winstrike, które okupuje aktualnie 23 miejsce, a także ENCE, które tydzień po debiucie zdołało się wspiąć na 26 lokatę. Największe stonks przypadło jednak GODSENT, które awansowało o 102 oczka w górę i minimalnie wyprzedziło Nemigę.

14 punktów do trzydziestej lokaty traci z kolei Izako Boars, które za ostatni tydzień otrzymało spory zastrzyk oczek. Daniel „STOMP” Płomiński i spółka wyprzedzili w regionalnym rankingu PACT, HONORIS, StylDunow i Anonymo, przez co nadwiślański tron jest aktualnie w ich posiadaniu. Piątka dowodzona przez Wiktora „mynio” Kruka ma jednak minimalnie mniejszy dorobek, a kolejnych przetasowań należy się spodziewać już po drugiej edycji Snow Sweet Snow, gdzie powinny wystąpić zarówno „Dziki” jak i podopieczni Adriana „IMD” Piepera.

Pozycja Drużyna +/-
1. Astralis
2. Na’Vi +1
3. Vitality -1
4. BIG
5. Team Liquid
12. OG -3
26. ENCE Debiut
42. Izako Boars +21
43. Anonymo Esports +1
45. StylDunow
63. HONORIS +3
70. x-kom AGO +31
71. PACT -13
91. Pompa Team +3
133. Wisła All in! Games Kraków -74
138. Tarczyński Protein Team Debiut
179. Arcane Wave +1

Fot. Izako Boars

Tagi:
Anonymo Arcane Wave Honoris Izako Boars PACT Pompa Team Styl Dunów Tarczyński Protein Team Wisła All in! Games Kraków x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze