Izako Boars i Wisła All in! Games Kraków w bezpośrednim starciu w ramach Malta Vibes

Izako Boars i Wisła All in! Games Kraków w bezpośrednim starciu w ramach Malta Vibes

24.08.2021, 10:10:12

Niemalże pewni polskich akcentów w finale Malta Vibes Knockut Series 1 możemy być pewni po premierowych starciach rodzimych ekip i rodaków grających zza granicą w fazie pucharowej turnieju od Eden Esports. Swoje potyczki wygrali zarówno zawodnicy Wisły All in! Games Kraków oraz Izako Boars, a niespodzianki zaoszczędziło nam także ENCE z Pawłem „dychą” Dychą i Olkiem „hadesem” Miśkiewiczem na czele. Już dziś czeka nas bezpośredni bój dwóch w pełni biało-czerwonych piątek. 

W pierwszej kolejności swoje spotkanie w fazie pucharowej wygrało naturalnie ENCE, które już w niedzielny poranek rozprawiło się z akademią Team Spirit. Dla podopiecznych fińskiej organizacji nie był to może najłatwiejszy mecz, bo młoda gwardia z regionu CIS postawiła ambitny opór, jednak ostatecznie hades i spółka nie oddali oponentom nawet jednej mapy. Kolejną przeszkodą dla formacji dowodzonej przez Marco „Snappiego” Pfeiffera będzie skandynawskie Apeks.

W przypadku zwycięstwa z Apeks dycha i hades zmierzą się zresztą ze swoimi kolegami z polskiej sceny CS:GO. W drugim ćwierćfinale ich części drabinki naprzeciw siebie na serwerze staną wszak zawodnicy Izako Boars oraz Wisły All in! Games Kraków. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego po szalonej serii naznaczonej dogrywkami na finałowej mapie uporali się z Team One, a Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka ograli Sprout, które nie było w stanie wywalczyć dla siebie nawet jednej areny w serii BO3.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Malta Vibes Knockout Series: 

  • 10:00 – Dignitas vs. Copenhagen Flames
  • 13:00 – Apeks vs. ENCE
  • 16:00 – Lyngby Vikings vs. Entropiq
  • 19:00 – Izako Boars vs. Wisła All in! Games Kraków

Mecze z udziałem Polaków wraz z polskim komentarzem będziecie mogli śledzić w tym miejscu.

Fot. Polska Liga Esportowa / Michał Mazurek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze