Izako Boars i M1 EDEN zagrają na LAN-owych finałach PGE Superpucharu PLE

Izako Boars i M1 EDEN zagrają na LAN-owych finałach PGE Superpucharu PLE

01.07.2021, 13:59:13

Szybkie kwalifikacje, szybkie wyłonienia zwycięzców. Po jednym dniu zmagań poznaliśmy dwie ekipy, które myszkę i klawiaturę będą musiały zabrać na plażę. Za nieco ponad tydzień na LOTOS Stadionie Letnim w ramach PGE Superpucharu PLE powalczą zawodnicy Izako Boars oraz M1 EDEN. 

W pierwszej kolejności awans do imprezy organizowanej przez Polską Ligę Esportową zapewnili sobie zawodnicy Izako Boars. Podopieczni Bartosza „hypera” Wolnego w ramach kwalifikacji korzystali z usług Arka „Vegiego” Nawojskiego oraz Karola „Enzo” Lasoty, którzy weszli w buty Huberta „Szejna” Światłego i Michała „mono” Gabszewicza. Paweł „byali” Bieliński jego kompani najpierw rozprawili się z CLEANTmix, by w kolejnym meczu wyrzucić za burtę CREATIVE AVEZ.

Z awansu na imprezę LAN-ową cieszyć może się również M1 EDEN. Dominik „fanatyk” Barkiet i spółka najpierw pokonali skazywane na pożarcie Dr Pepper Team, by w kolejnym meczu uporać się także z PGE Turów Zgorzelec, które wcześniej ograło Pompa Team. Co ciekawe formacja korzystała z dwóch stand-inów, gdyż Adriana „SAYNA” Łączyńskiego zastąpili Kacper „Riczi Maszynka” Benc, a później również Karol „NATSU” Olszak.

PGE Superpuchar PLE został zaplanowany na dziesiątego lipca w Gdańsku. Można się domyślać, że w imprezie oprócz M1 EDEN oraz Izako Boars udział wezmą triumfatorzy wiosennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej oraz ESL Mistrzostw Polski, czyli Illuminar Gaming oraz HONORIS. Na LOTOS Stadionie Letnim rywalizacja toczyć się będzie o nagrodę główną w postaci 25 tysięcy złotych.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Izako Boars M1 Eden PGE Superpuchar PLE
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze