Izako Boars dołącza do rywalizacji na Stadionie Śląskim. Dla kogo bilet na V4?

Izako Boars dołącza do rywalizacji na Stadionie Śląskim. Dla kogo bilet na V4?

17.09.2021, 17:47:49

Lista uczestników specjalnych kwalifikacji do V4 Future Sports Festival wygląda imponująco. Do HONORIS, Wisły All in! Games Kraków i x-kom AGO dołączyli reprezentanci Izako Boars. Dziki uzupełniły turniejową stawkę, która już 8 października powalczy o bilet na turniej LAN-owy.

Specjalna szansa, specjalny turniej

Nie będą to zwykłe kwalifikacje do V4 Future Sports Festival, bowiem te zbliżają się już do końca. W nich zresztą z powodzeniem radzą sobie zawodnicy Wisły All in! Games Kraków, którzy w przypadku sukcesu zapewnią Polsce dwa bilety na międzynarodowe wydarzenie rozgrywane w Budapeszcie.

Nie są to zwykłe kwalifikacje, bowiem udział w nich wezmą wyłącznie polskie formacje, a o ich zorganizowanie dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno. Dziś jednak znamy już całą stawkę wyjątkowych zawodów. Wyjątkowych ze względu na lokalizację, bowiem cała impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rywalizacja bez wyraźnego faworyta

Organizatorzy swoje pierwsze zaproszenie do polskich kwalifikacji V4 Future Sports Festival wysłali do HONORIS, które po szuflowej przebudowie nie tylko ustabilizowało swóją pozycję na scenie, ale też wyrosło na jedną z najsilniejszych ekip.

Druga inwitacja powędrowała w kierunku omawianej już Wisły All in! Games Kraków. Wisły, która potrafi zwyciężać seriami. I jeśli trafi z formą na zmagania na Stadionie Śląskim, z przeciwników nie będzie co zbierać. No, chyba że awans zagwarantuje sobie już wcześniej.

Półmetek zaproszeń przekroczyliśmy zaproszeniem dla x-kom AGO. Jastrzębie dziś oficjalnie zaprezentowały swojego nowego zawodnika – kRaSnaLa. Odmłodzona ekipa na pewno będzie jednym z głównych faworytów do zgarnięcia awansu na główne wydarzenie.

Dziś natomiast poznaliśmy ostatniego z uczestników wyjątkowej imprezy. Stawkę turniejową uzupełnili reprezentanci Izako Boars. Impreza odbędzie się 8 października.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze