Izak skomentuje PGL Majora w Sztokholmie. Obok niego zasiądzie m.in. Saju

Izak skomentuje PGL Majora w Sztokholmie. Obok niego zasiądzie m.in. Saju

19.10.2021, 15:02:41

To już pewne. Piotr “izak” Skowyrski skomentuje PGL Majora w Sztokholmie. Towarzyszyć będzie mu grono współprowadzących oraz gości, wśród których zobaczymy m.in. Pawła “Saja” Pawełczaka czy Łukasza “Hermesa” Pożyczka.

Dzięki współpracy Fantasyexpo z Frenzy polska transmisja z najważniejszego turnieju Counter-Strike: Global Offensive na świecie dostępna będzie nie tylko w Internecie, ale również telewizji. Mecze PGL Majora w Sztokholmie dostępne będą bowiem na Twitchu Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz na antenie telewizji Polsat Games.

Do tej pory tajemnicą była jednak obsada komentatorska polskiej transmisji. Choć spotkania relacjonowane miały być na kanale Izaka, Fantasyexpo kazało zwlekać na oficjalne potwierdzenie jego obecności. Dziś już wiemy, że Skowyrski do swojego CV dopisze kolejnego skomentowanego Majora. Wcześniej miał już okazję współtworzyć wydarzenia pokroju PGL Majora w Krakowie, Intel Extreme Masters w Katowicach, FACEIT Majora w Londynie czy StarLadder Majora w Berlinie.

Izak przed mikrofonem nie pojawi się jednak sam. Komentatorskie grono uzupełnią bowiem Paweł “Saju” Pawełczak, Radek “MAD1” Florkowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Jakub “Swelder” Grzegorski czy Dominik “Domek” Nowakowski. Organizatorzy zapowiedzieli ponadto obecność gości, którzy eksperckim spojrzeniem ubarwią transmisję. Wśród nich pojawi się m.in. Kuba “KubiK” Kubiak ze stajni ESL Polska.

Major w telewizji i na kanale Izaka. Fantasyexpo łączy siły z FRENZY

PGL Major 2021 odbywać się będzie od 26 października do 7 listopada w Sztokholmie. Najlepsze drużyny globu zjadą do Avicii Areny, którą organizatorzy postanowili wypełnić kibicami. Mistrzostwa Świata w Counter-Strike: Global Offensive symbolicznie przywrócą więc gwar trybun na turnieje LAN-owe. 

Zawody w Szwecji będą pierwszym Majorem od dwóch lat. Poprzednia edycja prestiżowych rozgrywek została odwołana z uwagi na pandemię koronawirusa. Aby podnieść status powracającego turnieju organizatorzy postanowili zagwarantować uczestnikom historycznie dużą pulę nagród 2 milionów dolarów.

O mistrzowski tytuł Majora powalczy trzech Polaków. Paweł “Dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz zagrają w Szwecji w barwach ENCE. Michał “MICHU” Müller na miejscu będzie natomiast bronić sztandaru Evil Geniuses.

Fot. Polska Liga Esportowa / Maciej Kołek

Tagi:
Domek Fantasyexpo Frenzy Hermes Izak KUBIK Mad1 PGL Major Stockholm SAJU Swelder
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze