Izak, NEEX, saju, PAGO i Lothar wystąpia w Twitch Rivals w VALORANT
Newsy
POLSKI ESPORT
VALORANT

Izak, NEEX, saju, PAGO i Lothar wystąpia w Twitch Rivals w VALORANT

02.05.2020, 16:53:23

W ostatnich tygodniach oglądaliśmy już kilkanaście turniejów w VALORANTA, a teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę Rift Rivals. Polskim akcentem rozgrywek będzie formacja Piotra „Izak” Skowyrskiego, która zmierzy się z innymi popularnymi zawodnikami i influencerami z branży gamingowej. 

Od samego początku zamkniętej bety VALORANTA stało się jasne, że produkcja będzie mocno nastawiona na rywalizację. Gra przyciągnęła wielu entuzjastów innych tytułów esportowych, a pierwsze turnieje pojawiały się niczym grzyby po deszczu. Polacy wzięli zresztą udział również w pierwszej odsłonie Twitch Rivals poświęconej VALORANTOWI. Wówczas na serwerach oglądaliśmy między innymi Wiktora „TaZa” Wojtasa czy Filipa „NEO” Kubskiego.

Rozgrywki w ramach Twitch Rivals odbędą się w trzech regionach – Europie, Ameryce Łacińskiej i Brazylii. Zmagania na starym kontynencie wystartowały już o godzinie 14:00, a Polaków na placu boju ujrzymy około 17:00.

Tym razem zamiast NEO i TaZa w drużynie Izaka zobaczymy byłego reprezentanta Izako Boars – Sebastiana „NEEXA” Trelę oraz Pawła „Saja” Pawelczaka. Piątkę uzupełni Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Jakub „Lothar” Szczygulski.

W rozgrywkach weźmie udział również wiele znanych postaci ze świata esportu. W hiszpańskiej drużynie ramię w ramię rywalizować będą Oscar „mixwell” Cañellas Carlos „ocelote” Rodríguez, a w Team Onscreen wystąpią między innymi Adil „ScreaM” Benrlitom i Alex „AlexJJ” Campbell z Rogue.

Turniej ma oczywiście charakter charytatywny, a nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów będzie przeznaczona na walkę z koronawirusem. Izak i jego kompani muszą zająć pierwsze miejsce w grupie C, aby awansować do jutrzejszych play-offów.

Zmagania w ramach Twitch Rivals możecie śledzić na oficjalnym kanale rozgrywek.

Fot. Izako Boars