Izak, Lothar i gob b w jednej drużynie, Patitek z drakenem. Czas na VALORANT Ignition Series

Izak, Lothar i gob b w jednej drużynie, Patitek z drakenem. Czas na VALORANT Ignition Series

19.06.2020, 10:25:23

Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszych esportowych planach Riot Games w VALORANCIE. Wśród nich zawierało się dzisiejsze G2 Esports Invitational, które jest częścią Ignition Series. Cyklu turniejów, w których najlepsi z całego świata będą dorzucać swoje trzy grosze do esportowej rywalizacji. Na kogo zwrócić uwagę? Izak, Lothar i Patitek – propozycje są chyba oczywiste. Jest jeden problem – nie zagrają oni w jednym składzie.

Co prawda Piotr “Izak” Skowyrski i Jakub “Lothar” Szygulski wystąpią pod banderą jednej drużyny, jednak zabraknie w niej tego, który zawsze ciągnął ją za uszy – Patryka “Patitka” Fabrowskiego. Zamiast tego Polakom przydzielono innych, wcale nie gorszych zawodników.

Po pierwsze i najważniejsze – legenda Counter-Strike’a, wieloletni staż w esporcie, niezwykle sympatyczny i charyzmatyczny. W skrócie Fatih “gob b” Dayik. Po drugie gość, któremu nie można odebrać talentu. W VALORANCIE zwyciężył już siedem turniejów, a przecież udział brał w ledwie dziesięciu – reprezentant Fish123 Travis “L1NK” Mendoza. Piotrkowi i Jakubowi nie raz zaszedł za skórę, więc bardzo dobrze mieć go choć raz po swojej stronie. A skład uzupełni niemiecki streamer, którego część z was może kojarzyć – TrilluXe.

Z kim w takim razie przyjdzie grać Fabrowskiemu? Cóż, towarzystwo jest doborowe. Sami zazdrościmy:

  • Były gracz Counter-Strike’owych dywizji NiP czy fnatic – William “draken” Sundin
  • Właściciel organizacji G2 Esports, czyli organizatora całego turnieju – Carlos “ocelote” Rodriguez.
  • Kolejne ogniwo zabójczego Fish123 – Adam “ec1s” Eccles.
  • Były gracz CS:GO, o którym większość z was mogła nie słyszeć – Julien “PetitSkel” Marcantoni.

Jeśli ten skład nie powalczy o tytuł, to będziemy w ciężkim szoku. To właśnie drużynę Patitka możemy oglądać w dzisiejsze popołudnie. Zapłon rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00. Skład Polaka na start zmierzy się z drużyną, której przewodzi nowy-stary nabytek G2 Esports – Óscar “mixwell” Cañellas. Tę potyczkę obejrzymy na głównej transmisji zawodów. O strumieniach z pozostałych spotkań Polaka będziemy informować na bieżąco, gdy tylko pojawi się jakaś informacja.

Na serwerach zobaczymy kilku innych zawodników, którzy niegdyś podbijali scenę Counter-Strike’a. Bo kto nie pamięta ACE’a z Deagle Happiego? Lub taktycznego geniuszu Ex6TenZa? I tego wąsa ANGE1a…

Dziś Patitek, jutro Izak i Lothar a wszystko w formacie BO3. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują trzy formacje. 75 procent szans na sukces to całkiem sporo, prawda? Nie da się tego zaprzepaścić. Turniej potrwa do niedzieli, a pula nagród wyniesie 15 tysięcy dolarów. Zapowiada się udany weekend.

Fot. Izako Boars

Tagi:
G2 Esports Invitational Izak Lothar mixwell patitek VALORANT Ignition Series
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze