izak i Jerzy Janowicz w grze o 300 tysięcy dolarów

izak i Jerzy Janowicz w grze o 300 tysięcy dolarów

04.08.2021, 12:47:55

Piotr “izak” Skowryski i Jerzy Janowicz staną na czele polskich reprezentacji w Twitch Rivals Call of Duty: World Series of Warzone. Polacy przystąpią tym samym do rywalizacji o nagrody z puli 300 tysięcy dolarów.

Zawody podzielone zostały na dwie części. Pierwsza faza skupia się na walce drużynowej. To właśnie na jej potrzeby Piotr “izak” Skowyrski oraz Jerzy Janowicz powołali dwa zespoły, które powalczą o zwycięstwo. 

Popularnego komentatora i streamera wspierać będą Marcin „Rocket” Stasiak i Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig. Obok gwiazdy tenisa – niegdyś czternastego zawodnika globu – staną natomiast Piotr „Miniuwa” Bronszkiewicz i HORRID OZZI.

Na liście uczestników zobaczymy ponadto reprezentantów największych klubów na świecie. Na linii startu zameldowali się już gracze Natus Vincere, Cloud9, Fnatic, Teamu Vitality czy też London Royal Ravens.

Zawody drużynowe zyskały miano głównej konkurencji. Organizatorzy przeznaczyli na nią 200 tysięcy dolarów, które trafiły do puli nagród. Triumfatorzy wzbogacą się o kwotę 50 tysięcy. Oprócz nich będziemy jednak świadkami pojedynków indywidualistów. Kapitanowie zespołów wezmą bowiem udział w osobnym wyścigu o 100 tysięcy dolarów.

Wszystkie formacje rozegrają po sześć pojedynków. Na koniec organizatorzy zliczą punkty, które uczestnicy zbierać będą za zajęte lokaty w rankingu, a także zdobyte eliminacje.

Start wydarzenia już dziś o 18:00. Transmisje śledzić będzie można naturalnie za pośrednictwem kanałów wybranych uczestników. 

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Izak Jerzy Janowicz Twitch Rivals
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze