izak przed kamerami FAME MMA, a Snax komentuje Emeritos Banditos – ESPORTÓWKA

05.03.2021, 10:57:25

Piotr „izak” Skowyrski zacieśnia więzy z FAME MMA, tancerki podnoszą na duchu zespół, który eliminuje Fnatic, Snax komentuje mecz Emeritos Banditos, a s1mple po raz kolejny udowadnia, że jest figurą. Zapraszamy do porannej ESPORTÓWKI!

izak w klatce FAME MMA

Nie tak dawno przywoływaliśmy plotki związane z występem Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w FAME MMA, a wczoraj do szalonej federacji zbliżył się Piotr „izak” Skowyrski. Ikoniczny komentator esportowy zasiadł przed kamerą FAME 9 CAGE obok Marcina Dubiela, Don Kasjo oraz Boxdela.

Czy występ izaka w publicystycznym programie o FAME MMA jest zapowiedzią czegoś więcej? Rzucanie podobnymi stwierdzeniami byłoby dalece idącą nadinterpretacją. Ruch ten wyglądał jak sprawne przyciągnięcie fanów esportu i gamingu do nowego środowiska. Sam Skowyrski nie powiedział jednak „NIE”, gdy zapytano go o ambicje związane z komentowaniem walk w klatce.

Striptiz kluczem do sukcesu

Zastanawiacie się, kto wyautował Fnatic z kwalifikacji do DreamHacka Masters? Śpieszymy z wyjaśnieniami – zespół bootcampujący ze striptizerkami. Rosja, jądro dziwności.

Nie jest to zresztą pierwszy przypadek, gdy zespoły ze wschodu korzystają z usług striptizerek. Przypomnijmy głośne zetknięcie świata CS-a ze striptizem sprzed kilkunastu lat. Cofnijcie się do pierwszej dekady XXI wieku, wyobraźcie sobie Virtus.pro, forZe i wskoczcie do jednej z moskiewskich kafejek.

Retro poniedziałek: Gdy striptiz nie odciągnął graczy od celu

A może striptizerki to tajni psychologowie Astralis?

Do ciekawych wniosków doszedł założyciel Rush B Media. – Tak naprawdę Astralis zatrudniło kilka striptizerek do swojego sztabu, aby pomóc w eliminowaniu stresu u graczy, ale są one poza aktywną listą psychologów, dlatego wcześniej nie wiedzieliście o ich istnieniu – napisał na Twitterze.

Just s1mple

Czy ten gość się kiedyś zatrzyma? Albo inaczej – do czego zdolni są jeszcze jego widzowie. Zaledwie wczoraj informowaliśmy o ogromnych zasięgach streamów s1mple’a, by dziś przywołać kolejne rekordy. Blisko 85 tysięcy fanów śledzących wieczorne gierki Ukraińca? Nieźle…

Bandycki Snax

Co sprawia więcej radości niż mecz Emeritos Banditos? Mecz Emeritos Banditos komentowany przez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego i całą ferajnę. A później szalone wywiady, w których krakowski Dzik zagląda w głąb bandyckich dusz.

Fot. FAME MMA
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze