innocent i reatz dołączą do x-kom teamu?

15.04.2019, 21:57:00

Niespodziewane zmiany kadrowe nastąpią w x-kom teamie. Jak dowiedziała się nasza redakcja, do drużyny dołączą zapewne Paweł „innocent” Mocek oraz Paweł „reatz” Jańczak.

Przed kilkoma chwilami dziennikarze Cybersportu poinformowali o tym, że na ławkę rezerwowych x-kom teamu odsunięci mają zostać Krzysztof „Goofy” Górski, a także Grzegorz „jedqr” Jędras. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że plotki wkrótce zostaną potwierdzone.

Kto ich zastąpi? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że padnie na Pawła „innocenta” Mocka i Pawła „reatza” Jańczaka.

Duet Pawłów rywalizował w weekend podczas turnieju ESEA Rank S Combine w Las Vegas. Zespół Mocka wywalczył zresztą tytuł wicemistrza. Jańczak stanął natomiast na najniższym stopniu podium. Wszystko wskazuje jednak na to, że drogi innocenta i reatza ponownie się przetną. Co ciekawe – w jednej z najwyżej notowanych formacji z Polski, a więc x-kom teamie.

innocent pozostaje bez klubu od grudnia 2018 roku, czyli oficjalnego rozstania z Tempo Storm. Od tego czasu był łączony m.in. z Filipem „NEO” Kubskim, aczkolwiek niezobowiązujący miks 2k19PL okazał się mało perspektywiczny. Ostatnim klubem reatza był natomiast Team Kinguin. Dwudziestoczterolatek został odsunięty od składu w lutym 2019 roku. Zastąpił go wówczas Paweł „dycha” Dycha.

Goofy związany jest z x-kom teamem jeszcze od czasów Venatores. Do „Myśliwych” – przekształconych następnie w zespół sygnowany „Iksem” – trafił w paździeniku 2017 roku. W tym czasie zdążył triumfować podczas międzynarodowego turnieju Good Game League, wystąpić na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie, a także plasować się na czołowych lokatach w Polskiej Lidze Esportowej i ESL Mistrzostwach Polski. Jedqr część formacji stanowi natomiast od października roku 2018.

Prawdopodobny skład x-kom teamu:

  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami infomracje zostaną potwierdzone w najbliższych dniach.

W nowym składzie x-kom team rywalizować będzie m.in. w ESEA Mountain Dew League, Good Game League oraz ESL Mistrzostwach Polski.

fot. eMine/HyperX

 

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze