Znamy pierwszego Anonima. imd trenerem nowego zespołu

16.01.2021, 09:34:46

Tajemnicza organizacja kierowana przez Mateusza Kowalczyka nabiera rozpędu. Poznaliśmy już nawet pierwszy element układanki związanej ze składem CS:GO. Trenerem Anonymo Esports został Adrian “imd” Pieper.

Trenerzy zazwyczaj widnieją na samym końcu listy składu… My jednak uważamy, że to od niego należy zacząć, ponieważ to właśnie ON jest mózgiem tej sekcji – poinformowali włodarze Anonymo Esports, ogłaszając imd głównym szkoleniowcem formacji. Potwierdziły się więc plotki krążące na scenie od wielu dni.

A skoro część doniesień okazała się prawdą, być może niebawem reszta niedopowiedzeń zostanie odarta z tajemnicy. Przypomnijmy, że eksperci do spraw niepotwierdzonych informacji z Anonymo Esports łączą Kamila “KEia” Pietkuna i Kacpra “Kylara” Walukiewicza – duet znany głównie z AVEZ Esport; a także Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, Pawła “innocenta” Mocka z iHG  oraz Wiktora “mynio” Kruka spod bandery Wisły All in! Games Kraków.

Zgodnie z zapowiedziami Anonimów – już dziś być może zostaną odkryte kolejne karty. Przedstawiciele organizacji niejednokrotnie przeciągali już ogłoszoszenia, doprowadzając przyszłych kibiców na skraj ich cierpliwości.

Były podchody, czas na oficjalne ogłoszenia. Włodarze Anonymo Esports zdradzają szczegóły dotyczące nowej organizacji

Pieper zasiadł na stanowisku trenera w sierpniu 2019 roku, opiekując się dwoma odsłonami zespołu. Każdorazowo doprowadzał swoich podopiecznych na sam szczyt krajowego Counter-Strike’a. Z formacją dowodzoną przez Oskara “oskarisha” Stenborowskiego wygrał międzynarodowe Games Clash Masters w Gdyni oraz ESL Mistrzostwa Polski. Sukces w krajowych zawodach powtórzył również w sekcji z Januszem “Snaxem” Pogorzelskim.

W gablocie zgromadził ponadto złote medale Eden Arena: Malta Vibes i wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej. Prowadził zespół podczas trzech DreamHacków Open – raz dochodząc nawet do półfinałów. Uzyskał też awans na światowe finały World Electronic Sports Games, aczkolwiek zawody w Chinach finalnie nie zostały zorganizowane.

Wcześniej doświadczenie szkoleniowe imd zbierał w Actinie PACT, x-kom teamie czy Venatores. Bez żadnych skrupułów możemy uznać go za jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych trenerów na polskiej scenie.

Fot. Illuminar Gaming / Maciej Kołek
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze