Illuminar poza burtą! Cromcodiles wciąż w walce o mistrzostwo Polish Cup Winter

27.02.2021, 17:16:47

Nowo zatrudnieni przedstawiciele Illuminar Gaming, którzy byli faworytami całego turnieju w opinii wielu ekspertów, pożegnali się z finałami Polish Cup Winter jako pierwsi. Ich przygodę z turniejem zakończyła seria przeciwko Cromcodiles.

Łeb w łeb

Tak w skrócie możnaby podsumować przebieg pierwszej batalii na Konsulacie, które było terytorium wybranym przez ekipę KingVadera. Illuminar prowadziło wielokrotnie, a w końcówce zmierzyło się nawet z punktem meczowym i szansą na zamknięcie rywalizacji w regulaminowym wymiarze gry, jednak zabrakło nieco brawury.

A Krokodyle dopięły swego. Najpierw wprowadziły nas do dogrywki, a następnie wykorzystały wszystkie luki w ustawieniu przeciwnika. Efekt? Niespodziewany triumf na wrogim terenie i tym samym prowadzenie na start serii. A to w tym przypadku miała być nieoceniona zaliczka.

Krokodyle polują na Wybrzeżach

I w tym przypadku nie było inaczej. Oczko nie miało szans w miejscu, w którym ich gadowaci oponenci czują się najlepiej. Bo w końcu to na wybrzeżach obserwuje się najwięcej ataków tych bestii.

Oskar „Szagi” Stabiński i spółka byli stroną dominującą i nie mieli najmniejszych problemów z tym, aby najpierw wyjść na prowadzenie, a następnie utrzymać je aż do końca pojedynku. Krokodyle sprawiły sensację? Jeszcze nie. Jak mówił nam ostatnio jeden z graczy zwycięskiej dziś strony – o sensacji będzie można mówić dopiero wtedy, kiedy sięgną oni po tytuł. A od tego dzielą ich już tylko dwie zwycięskie serie.

Cromcodiles 2:0 Illuminar Gaming (Konsulat 8:6, Wybrzeże 7:3)

Krokodyle do rywalizacji o tytuł mistrza Polish Cup Winter wrócą już jutro. Ich przeciwnikiem będzie gorszy z dwójki NOX Esports i devils.one. Ten mecz rozpocznie się już za kilka chwil, a obejrzycie go na oficjalnym kanale organizatora. Zwycięzca awansuje bezpośrednio do wielkiego finału turnieju, gdzie powalczy o połowę z puli nagród wynoszącej 20 tysięcy złotych.

Fot. Pixabay

Tagi:
Cromcodiles Illuminar Gaming Polish Cup Winter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze