Illuminar Gaming prezentuje pełny skład. Na pokładzie kolejny kogut!

Illuminar Gaming prezentuje pełny skład. Na pokładzie kolejny kogut!

05.08.2021, 20:03:10

Bez większego zaskoczenia skład Illuminar Gaming uzupełnił Tomasz “tomiko” Uroda. Tym samym poznaliśmy pełną kadrę Wielkiego Oka, która organizację reprezentować będzie na scenie Counter-Strike: Global Offensive.

Przebudowa kadry CS:GO w Illuminar Gaming trwająca od połowy maja oficjalnie dobiegła końca. W szeregi klubu wszedł dziś Tomasz “tomiko” Uroda, którego pod szyldem Wielkiego Oka obserwowaliśmy już podczas Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej w Gdański. A było na co popatrzeć – IHG z rozgrywek wróciło przecież ze srebrnymi medalami na szyi.

W pełni skompletowana drużyna wraca powoli do treningów po wakacyjnej przerwie. A właściwie wróci, bo zawodnicy pojawią się na serwerach, by rozpocząć przygotowania do sezonu dokładnie 14 sierpnia. 

Po wielotygodniowych poszukiwaniach i rotacjach, wreszcie udało się znaleźć ostatnią część w naszej układance. Mieliśmy już jednego koguta, to czemu by nie wziąć i drugiego. Tomiko jest nieustraszonym zawodnikiem, który zadziobie każdego oponenta na jego drodze – mówi Jędrzej “bogdan” Rokita, trener formacji.

Siedemnastolatek ma za sobą grę w barwach PGE Turowa Zgorzelec czy Teamu ESCA Gaming. Wraz Martinem „maaryyym” Nakoniecznym wchodził bowiem w skład owianego na polskiej scenie sławą projektu los kogutos.

Illuminar Gaming niemal w komplecie. Trzech nowych graczy na pokładzie

Skład Illuminar Gaming:

  • Tomasz „tomiko” Uroda
  • Łukasz „mwlky” Pachucki
  • Martin „maaryyy” Nakonieczny
  • Błażej „zaNNN” Bączkowski
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Jędrzej „bogdan” Rokita – trener 

W planie działania Illuminar Gaming znajdują się rozgrywki ESEA Advanced. Jak poinformowali dziś dziennikarze redakcji Esportmania, zespół rezygnuje natomiast z walki o ESL Mistrzostwa Polski. Zamiast tego skupi się na Polskiej Lidze Esportowej.

Fot. Illuminar Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze