Illuminar Gaming powalczy o LAN Sweet LAN

Illuminar Gaming powalczy o LAN Sweet LAN

02.10.2021, 11:45:10

Illuminar Gaming weźmie udział w drugiej odsłonie Pinnacle Fall Series. Wielkie Oko powalczy więc o udział w zapowiadanym od dawna LAN Sweet LAN.

Pierwsza odsłona Innacle Fall Series padła łupem Virtus.pro. W walce o potencjalne mistrzostwo obserwowaliśmy wówczas dwa zespoły z Polski. Do głównego etapu zmagań bezpośrednio zaproszono x-kom AGO. Wisła All in! Games Kraków swój rajd rozpoczęła i – jak się później okazało – zakończyła na etapie regionalnym.

Tym razem organizatorzy wyciągnęli rękę do innej ekipy znad Wisły. Zaproszenie do fazy regionalnej powędrowało w stronę Illuminar Gaming. Oto więc podopieczni Jędrzeja “bogdana” Rokity dostali szansę rywalizacji na międzynarodowej scenie. 

A walczyć jest z kim. Obok iHG widzimy choćby turecką super-drużynę Eternal Fire, niedawnych poskromicieli x-kom AGO i triumfatorów Funspark ULTI 2021 z Lyngby Vikings czy też 1WIN – sekcja mogąca pochwalić się 27. pozycją w światowym rankingu HLTV.org.

Co ciekawe – Wielkie Oko zameldowało się na liście uczestników, próbując jednocześnie rozwiązać problemy kadrowe. W połowie września ze składem niespodziewanie pożegnał się Łukasz “MWLKY” Pachucki. Niespodziewanie, bo sam zawodnik o końcu współpracy dowiedział się tuż przed oficjalnym ogłoszeniem. 

Od tego czasu drużynę z pozycji gracza wspiera trener. I choć z bogdanem na pokładzie Illuminar Gaming da się lubić, w niedalekiej przyszłości możemy prawdopodobnie spodziewać się kadrowego wzmocnienia.

Zmiany kadrowe w Illuminar Gaming. Zespół zmienia kierunek rozwoju

Pinnacle Fall Series 2 rozpocznie się 4 października. Walka toczyć będzie się o 40 tysięcy dolarów dla zwycięzców, a także przepustkę na LAN Sweet LAN. Do tej pory znamy siedmiu uczestników długo zapowiadanego turnieju, a w tym mousesports, Virtus.pro, Complexity czy OG z Mateuszem “mantuu” Wilczewskim.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Illuminar Gaming Pinnacle Fall Series 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze