iHG po miejsce na szczycie. AGO i Pompa w bitce o czyste konto

27.01.2021, 16:04:24

Za nami dzień rekordów Ultraligi, ale i pewniaków budujących przewagę w tabeli. Co przyniesie zamknięcie drugiego tygodnia? Pewne jest tylko jedno – na szczycie klasyfikacji zostaną najwyżej dwie drużyny z czystym kontem.

Możecie śmiać się ze skali wydarzenia, bo przecież naprzeciw AGO ROGUE stanęli zajawkowicze z Komil&Friends. Ostatecznie próby podważenia rekordu nic jednak nie wskórają. Liczby mówią same za siebie. Zawodnicy z Gniazda trzeci raz przekroczyli limit najszybciej zakończonego meczu rozgrywek. Drugi raz z rzędu pobili samych siebie.

Istnieje szansa, że już nigdy ultraligowe zmagania dwóch drużyn nie będą tak krótkie. Komil&Friends niemal sprezentowali przecież graczom AGO ROGUE rekord w postaci wybuchu Nexusa, gdy licznik wskazywał 18 minut i 33 sekundy. Przypomnijmy – poprzednie wyniki graniczne również należały do Jastrzębich Łotrów. 20:09 vs. 7more7 Pompa Team czy 21:01 vs. Diablo Chairs & Gentlemen’s Gaming – pamiętamy.

Co jeszcze wydarzyło się pierwszego dnia? Gracze K1CK wreszcie odbili się od dna i dzięki triumfowi nad Gentlemen’s Gaming zdobyli pierwsze punkty. 7more7 Pompa Team przedłużyła zwycięską passę, ogrywając devils.one. A Illuminar Gaming bestialsko wykorzystało błędy Teamu ESCA Gaming, przygotowując się do historycznego bilansu 4:0.

No właśnie – wydaje się, że na drodze Illuminar Gaming po rezultat 4:0 na start rozgrywek nie stoją żadne przeszkody. Trudno sobie przecież wyobrazić, żeby to Komil&Friends miało zatrzymać rozpędzoną ferajnę spod znaku Wielkiego Oka. W planie rozgrywek widzimy ponadto starcia o prymat w środku tabeli: devils.on stanie w szranki z K1CK, natomiast Team ESCA Gaming podejmie Gentlemen’s Gaming.

MYHAGENDA: Komilu, najwyższy czas

Słynne miano “MOTW” nie bez powodu przypisano natomiast konfrontacji AGO ROGUE i 7more7 Pompa Teamowi. Nie tylko z uwagi na to, że obie sekcje mogą pochwalić się bilansem 3:0 i jedna z nich splami dziś nienaganne wyniki. Pojedynek ciekawi w dużej mierze przez wyjątkową obsadę dolnej alei. Oto bowiem Artur „Ather” Gnat rzuci wyzwanie Damianowi „Luckerowi” Konefałowi. Nie można tego przegapić.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

  • 17:30 – Komil&Friends vs. Illuminar Gaming
  • 18:30 – Gentlemen’s Gaming vs. Team ESCA Gaming
  • 19:30 – 7more7 Pompa Team vs. AGO ROGUE
  • 20:30 – K1CK vs. devils.one

Wszystkie dzisiejsze spotkania obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Ultraliga
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze