Illuminar Gaming wyruszy w trasę po Polsce drużynowym Mercedesem

05.08.2021, 15:20:46

Illuminar Gaming i Mercedes wyruszają w trasę przez Polskę. W ramach akcji drużyna odwiedzi największe miasta w kraju specjalnie zaprojektowanym dla IHG samochodem.

Samochód w barwach Illuminar Gaming powstał za sprawą konkursu designerskiego, który ma za zadanie pokazać kreatywny potencjał drzemiący w fanach esportu. Finał projektu odbędzie się 6 sierpnia w warszawskim E-SPOCIE. To wówczas zaprezentowany zostanie “drużynowy” Mercedes.

Goście będą mieli też niepowtarzalną okazję do kontaktu z obecnymi na miejscu influencerami i specjalistami z branży gamingowej. Dodatkowo zostaną świadkami inauguracji rozgrywek SIM RACINGOWYCH.

Za wyłonienie zwycięskiego projektu odpowiada jury złożone ze specjalistów branży gamingowej oraz designerskiej. Autor najlepszej pracy nagrodzony zostanie hulajnogą elektryczną przekraczającą wartość 6 tysięcy złotych. Co ważniejsze – to jego praca zdobić będzie samochód elektryczny marki Mercedes.EQ.

Illuminar Gaming zagra na EU Masters! Koniec marzeń ESCA o finale Ultraligi

W ramach współpracy Mercedesa i Illuminar Gaming Wielkie Oko wyruszy nowym samochodem w trasę po Polsce. Drużyna odwiedzi Wrocław, Kraków, Trójmiasto, a także Warszawę. Jej wojaże, a także finał akcji w ESPOCIE, transmitowany będzie za pośrednictwem serwisu Twitch. 

Rozkład jazdy Illuminar Gaming:

● 7 sierpnia – Wrocław
● 14 sierpnia – Kraków
● 21 sierpnia – Trójmiasto
● 28 sierpnia – Warszawa

Podczas spotkań w każdym z miast fani IHG spotkać będą mogli się zarówno ze streamerami, jak i zawodnikami zespołu League of Legends. Na miejscu kibiców czekają ponadto konkursy z nagrodami ufundowanymi przez markę Mercedes.EQ.

Fot. Illuminar Gaming 

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze