IEM Katowice jednak w całości online. Powrót LAN-ów dopiero w kwietniu

IEM Katowice jednak w całości online. Powrót LAN-ów dopiero w kwietniu

21.01.2021, 16:33:30

Wszelkie nadzieje dotyczące powrotu warunków LAN-owych już podczas IEM Katowice 2021 musimy odłożyć na bok. Organizatorzy rozgrywek poinformowali o rezygnacji z rozgrywania imprezy w studiu ESL i przeniesieniu turnieju w całości do internetu. 

Na rocznym oczekiwaniu na powrót warunków LAN-owych się nie zakończy. ESL przedstawiło oficjalny kalendarz imprez na 2021 rok, w którym jest również podział na imprezy rozgrywane w całości online, w studiu oraz z udziałem publiczności. Na pierwsze pojedynki twarzą w twarz będziemy musieli poczekać do kwietnia.

Zarówno play-inny, jak i główna część IEM Katowice zostaną rozegrane w całości w formule internetowej. Podobnie będzie również w przypadku trzynastego sezonu ESL Pro League, z tą różnicą, że faza pucharowa Counter-Strike’owej Ligi Mistrzów odbędzie się już w studiu ESL. W Katowicach będzie miał miejsce również pierwszy tegoroczny DreamHack Masters, ESL One Summer w Docie 2, IEM Summer (docelowo IEM Melbourne), czternasty sezon EPL-a oraz ESL One Winter (Dota 2).

W 2021 roku powinniśmy się jednak spodziewać powrotu imprez z udziałem publiczności. Między szóstym i osiemnastym lipca kibice mają wziąć udział w ESL One Cologne, a także w DreamHack Atlanta, Winter i Madrid. W końcówce roku w Chinach ma się odbyć z kolei Intel Extreme Masters China.

Dodatkowe aktualizacje dotyczące turniejów: DreamHack Valencia, DreamHack Montreal, DreamHack Rotterdam i DreamHack Hyderabad mają się pojawić w drugim kwartale 2021 roku.

Szczegółowe plany ESL & DreamHacka na 2021 rok w języku angielskim możecie znaleźć w tym miejscu.

Tagi:
DreamHack ESL IEM Katowice
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze