Hylissang na dłużej we Fnatic. Bułgar przedłuża kontrakt do 2023 roku

Hylissang na dłużej we Fnatic. Bułgar przedłuża kontrakt do 2023 roku

29.09.2021, 16:37:12

Zdravets „Hylissang” Galabov związał się z Fnatic na dwa kolejne lata. Włodarze legendarnej organizacji poinformowali o oficjalnym przedłużeniu kontraktu z Bułgarem.

Datą ważności kontraktu Hylissanga z Fnatic były do tej pory zbliżające się Mistrzostwa Świata. Po przedłużeniu umowy wiemy już, że wspierający – jeśli nie zmieni tego żaden transfer – pozostanie w szeregach dotychczasowego klubu co najmniej do roku 2023.

Jestem podekscytowany dalszą podróżą z Fnatic – powiedział Hylissang w oficjalnym oświadczeniu. – Dokonaliśmy razem niesamowitych rzeczy i nie mogę się doczekać się tego, co możemy zrobić w przyszłości. Ponownie podpisałem kontrakt z Fnatic, ponieważ naprawdę wierzę, że będziemy najlepszym zespołem w LECdodał wspierający kultowej ekipy.

Hylissang do Fnatic dołączył w 2018 roku i z marszu stał się jednym z najważniejszych elementów składu. Jego wizytówką na najwyższym poziomie europejskim bardzo szybko stała się nieprzewidywalna agresja. Przedstawiciele brytyjskiej organizacji nie kryją się z tym, że to m.in. brak strachu w oczach Galabova stał się jedną z wizytówek Pomarańczowych.

W barwach Fnatic Hylissang zdobył dwa mistrzowskie tytuły EU LCS, cztery razy na szyi zawisły mu srebrne medale LEC i może pochwalić się tytułem wicemistrzów Worlds 2018.

Burn It All Down – znamy hymn Worlds 2021

Pożegnanie Galabova z Rekklesem zbiegło się w czasie z powstaniem nowego duetu na dolnej alei Fnatic. Para Hylissang-Upset siała postrach na mapie, zdobywając najwięcej eliminacji 2vs2 w lidze. Rotacje kadrowe pozwoliły zresztą wrócić Fnatic do finału LEC i szturmem awansować na Mistrzostwa Świata.

Hylissang jest nie tylko najlepszym wspierającym na Zachodzie, ale także bardzo wyjątkowym graczem. To jeden z tych zawodników, który potrafi robić rzeczy, których inni po prostu nie są w stanie zrealizować. Jego głód zwycięstwa nie zmalał i to błogosławieństwo, że będzie kontynuować swoją podróż w czerni i pomarańczu – podkreśla dardo, dyrektor zespołu.

Najbliższym sprawdzianem Fnatic będą Worldsy 2021, na które drużyna Hylissanga zakwalifikowała się dzięki wicemistrzowskiemu tytułowi LEC.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
Fnatic Hylissang
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze