HUNDEN opuści Heroic? Astralis potencjalnym kierunkiem

HUNDEN opuści Heroic? Astralis potencjalnym kierunkiem

28.07.2021, 20:01:06

Coraz mniej pewnie wygląda przyszłość Nicolaia “HUNDENA” Petersena w Heroic. Tak naprawdę pewne wydaje się jego odejście, wszak głos w sprawie zabrał… on sam. Skandynawski szkoleniowiec planuje nie przedłużać obecnego kontraktu, a niedawno w kuluarach mówiło się o jego angażu w Astralis. Całość zaczyna nabierać sensu.

O potencjalnym przejściu HUNDENA z Heroic do Astralis słyszeliśmy już na początku tego miesiąca. Możliwość transferu przewidzieli dziennikarze portalu HLTV, a dziś otrzymaliśmy wstępne potwierdzenie tych doniesień. Duński trener w długim wpisie poinformował bowiem o fiasku negocjacji z Heroic i nadchodzącym, nieuniknionym rozstaniu.

– Przez kilka ostatnich miesięcy prowadziliśmy z Heroic negocjacje odnośnie odnowienia kontraktu, jednak doszedłem do wniosku, że kiedy obecna umowa wygaśnie, chcę rozpocząć w swoim życiu nowy etap tłumaczy Petersen.

HUNDEN siedzi na stołku Heroic od kwietnia ubiegłego roku, choć jego przygoda została przerwana niechlubnym banem spowodowanym nadużywaniem słynnego już trenerskiego błędu. Przerwa pochłonęła tak naprawdę połowę wspólnej przygody, choć w samym procesie trenowania zapewne niewiele się zmieniło. Sam ban dotyczył bowiem tylko obecności przy drużynie podczas oficjalnych spotkań.

– Ostatnie informacje podaję, iż rzekomo udostępniłem księgę strategii Heroic. Tę teorię mogę jednoznacznie obalić. Mam dla Heroic największy respekt i w żadnym wypadku nie chciałbym zaszkodzić drużynie w taki lub jakikolwiek inny sposób – wyjaśnia niedawny spór HUNDEN.

Dziś wydaje się, że wspólne dni Heroic i Petersena są już policzone. A wszystko – jak mniemamy – przez ofertę od Astralis. To w tym kierunku najprawdopodobniej podąży Duńczyk, wszak trudno wyobrazić sobie inną ofertę, która mogłaby namieszać Nicolai’owi w głowie.

Na oficjalny potwierdzenia samego rozstania z Heroic przyjdzie nam jeszcze poczekać, a z oficjalnym wróżeniem przyszłości należy się wstrzymać.

Fot. DreamHack / Stephanie ”Vexanie” Lindgren

Tagi:
Astralis Heroic HUNDEN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze