HUNDEN GATE: „Jeśli Astralis go zakontraktuje, są idiotami” – ESPORTÓWKA

30.07.2021, 08:33:53

Z jednej strony chciałbyś powyliczać sobie wybitne talenty w świecie CS:GO, pochylić się nad geniuszem Xypn9xa, złapać za głowę po niepocieszającym zachowaniu delorda czy odliczać czas do drugiego sezonu Anonymo Esports. Z drugiej – to HUNDEN zdominował wydarzenia wczorajszego dnia. I naturalnie – ESPORTÓWKĘ.

CS:GO studnią wybitnych talentów

GeT_RiGhT zdefiniował rolę lurkera. device pokazał, co oznacza stabilność. Coldzera zdominował scenę na pozycjach niecodziennych dla gwiazd. Olofmeister miał niesamowity okres szczytowy. s1mple wzniósł grę na nowe, nieznane wcześniej wyżyny. ZywOo to najlepszy debiutant wszechczasów. Xyp9x stał się królem clutchów. Pimp spierdolił wszystkie z jego porad i trików. Zostaliśmy obdarzeni wybitnymi talentami! – wylicza Jacob „Pimp” Winneche.

Tylko gdzie wspomnienie o cudownych pestkach ScreaMa, wybitnym łączeniu umiejętności snajperskich z liderską odpowiedzialnością FalleNa czy szalonej osobowości pashyBicepsa? Panie Pimp – proszę być konsekwentnym!

Kto jest najlepszym clutcherem w historii CS:GO?

A raczej – czemu Xyp9x nim jest według kilku graczy ze światowej czołówki?

HUNDEN znów w centrum uwagi

Thorin w formie. – Jeśli nie masz nic przeciwko, aby Ninjas in Pyjamas jako organizacja pozostała w CS:GO, nie możesz sugerować, żeby HUNDEN został wygnany na zawsze – komentuje aferę z duńskim trenerem w roli głównej ognistowłosy historyk.

Cóż, nie można odmówić mu, że we wkładaniu szpilek wszędzie, gdzie się tylko da, ma fantazję.

I dalej:

Ta sytuacja mówi wszystko o tym, że Heroic i Astralis uważają za popieprzone tylko oszukiwanie i bycie nieetycznym wobec nich, ale kiedy mogą zrobić coś na swoją korzyść – kochają to.

Dla mnie ważne jest, aby dowiedzieć się, skąd biorą się kwestia “problemu z zafuaniem”. Czy Hunden spowodował wyciek i udostępnił informacje przed podróżą do Kolonii, tracąc tym samym wiarygodność w zespole? A może to wszystko miało miejsce po bliżej nieokreślonych „problemach z zaufaniem”? Tak czy inaczej, jeśli to prawda… – dodaje Pimp.

Jeśli po tym wszystkim Astralis nadal zakontraktuje HUNDENa, to absolutnie są pieprzonymi idiotami i mam nadzieję, że HUNDEN roześle ich książkę z taktykami pierwszego dnia – nie gryzie się w język Ryan z Rush B Media.

Stiker z HLTV.org jednak uspokaja:

Dużo złej sławy narosło wokół Astralis za powiązanie z HUNDENem. Wyobraźcie sobie teraz, że faktycznie go podpiszą. Nie sądzę, żeby organizacja, która dba o wizerunek publiczny, mogła sobie pozwolić na kojarzenie się z kimś tak kontrowersyjnym.

To kilka poważnych oskarżeń… szaleństwo, jeśli okażą się prawdziwe… to wyjątkowo głupie i zastanawiam się, czy to cała prawda – dorzuca swoje trzy grosze Wiktor “TaZ” Wojtas.

Sezon drugi w Anonymo nadchodzi

Nowi zawodnicy? Nowe projekty? Nowe twarze? Nowi sponsorzy? Czas rozpocząć odliczanie. 

Niepocieszające zachowanie delorda

Czy dopadnie go karma?

Fot. DreamHack / Stephanie ”Vexanie” Lindgren

Tagi:
Anonymo Esports Astralis delord ESPORTÓWKA HUNDEN Xyp9x
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze