How much is your gaming setup, czyli o chłopie, który grał finał ESEA Advanced na zmywarce – ESPORTÓWKA

13.07.2021, 04:03:39

Różne rzeczy w życiu widzieliśmy. klawiatury pod skosem na biurku trzymaliśmy w wieku dziesięciu lat myśląc, że to sekretna technika profesjonalistów, a nie dopasowanie się do małych biurek na LAN-ach. Ale gościa grającego na zmywarce, to jeszcze nie. Zwłaszcza że mówimy o rozgrywaniu finałowego meczu ESEA Advanced. Czyżbyśmy mieli do czynienia z tak zwanym NA seat? Zapraszamy na wtorkowy przegląd internetowych bzdur w ESPORTÓWCE. 

Pobudka

Znowu zaspaliście i czytacie ESPORTÓWKĘ w biegu do pracy? Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie przyzwyczaił się do dźwięku budzika i przestał na niego działać. Na szczęście mamy coś dla was. Z tym alertem nigdy więcej nie zaśpicie.

Zmywara Gaming

Kyle „Just2EZ” Tan rozegrał finał amerykańskiego ESEA Advanced z setupem ustawionym na zmywarce w kuchni. Był najlepiej fragującym zawodnikiem swojej ekipy. Prawie wygrał BO5. Jaka jest twoja wymówka? Co, za krótkie biurko? Może monitor musisz za blisko trzymać? Fotela gamingowego nie masz i na taborecie siedzisz? Daj już spokój i spójrz na tego szefa.

MOLSI? Bestia

Urodzinowe statystyki zawodników VALORANT budzą w ostatnich dniach dużo emocji. Niesamowitymi liczbami może się pochwalić Michał „MOLSI” Łącki.

Boaster? GOAT IGL

Pozostając w temacie VALORANTA. We wspólnej grze ze swoją dziewczyną Boaster zaprezentował świetną taktykę, która pozwoliła jego lubej zgarnąć trzy eliminacje.

Największa bolączka casterów

Wszystko by się udało gdyby nie ten sprytny Chiellini i jego chrono break.

FIFA 22 bez komentarza Dariusza Szpakowskiego

Najpierw finał EURO, teraz fifka.

Fot. Zmywary.pl

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze