HONORIS zdominowało kwalifikacje do V4. Cztery drużyny z awansem do kolejnego etapu

HONORIS zdominowało kwalifikacje do V4. Cztery drużyny z awansem do kolejnego etapu

16.08.2021, 10:36:50

Cóż to był za widowiskowy występ reprezentantów HONORIS. Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka najpierw zyskali awans do zamkniętego etapu polskich kwalifikacji do V4, a następnie rozprawili się z konkurencją i zwyciężyli cały turniej.

Po wczorajszych kontrowersjach związanych z brakiem rozstawienia na początku zmagań, dzisiejsza walka rozpoczęła się w nieco łagodniejszych nastrojach. Osiem ekip jednocześnie biło się o miejsce w polskich, zamkniętych kwalifikacjach do V4 Future Sports Festival. Jakie były rezultaty?

Po tej silniejszej stronie turniejowej drabinki królowali x-kom AGO oraz tytułowi bohaterowie – HONORIS. Jastrzębie w swoim najważniejszym meczu podjęły EC Brugge, którego składzie znajdziemy dwóch biało-czerwonych. matty i n0tice mieli jednak większych szans w starciu z podopiecznych Mikołaja “miNiroxa” Michałkowa. Nieco bardziej wyrównany przebieg miał natomiast mecz ekipy Wiktora “TaZa” Wojtasa z Izako Boars. Tu – choć bywało gorąco – również zabrakło przenosin na trzecie terytorium bitwy. Fantastyczna dyspozycja indywidualna Mikołaja “mouza” Karolewskiego pogrzebała nadzieje Dzików o awansie już w pierwszym turnieju eliminacyjnym.

Druga część drabinki zaczęła się od nieco mniej emocjonujących wydarzeń. Nie oszukujmy się, ale wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że obecność 4Fun oraz fastwin9999999 to nie tylko zasługa dobrej gry, ale też ogromu szczęścia. W tym pojedynku lepsi okazali się Bożydar i spółka. Ich przeciwnikami w kolejnej rundzie zostali natomiast zawodnicy Ungentium, którzy jako jedyni na tym etapie stoczyli walkę na pełnym dystansie map. Smakiem obejść się musieli natomiast podopieczni Jędrzeja “bogdana” Rokity.

Pełna lista wyników w meczach o awans do kolejnego etapu:

  • x-kom AGO 2:0 EC Brugge (16:11 Vertigo, 16:3 Ancient)
  • HONORIS 2:0 Izako Boars (16:10 Vertigo, 16:13 Overpass)
  • 4Fun 2:0 fastwin9999999 (16:13 Mirage, 16:11 Dust2)
  • Ungentium 2:1 Illuminar Gaming (8:16 Vertigo, 16:9 Inferno, 16:7 Mirage)

Następnie, już w formacie BO1, rozpoczęła się walka o wyższe rozstawienie. A tę zdominowali zawodnicy HONORIS, którzy najpierw po pełnych emocji trzydziestu rundach rozprawili się z x-kom AGO, a na dobre zakończenie dnia dorzucili do tego szybkie zwycięstwo przeciwko Ungentium. Debiut marzeń?

Półfinały:

  • HONORIS 16:14 x-kom AGO (Nuke)
  • Ungentium 16:11 4Fun (Nuke)

Finał:

  • HONORIS 16:6 Ungentium (Inferno)

Kolejny otwarty turniej kwalifikacyjny dla polskich drużyn odbędzie się 21-22 sierpnia. Zamknięty etap wystartuje natomiast już tydzień później. Jego triumfator wskoczy do International Cupa, w który aż cztery ekipy spośród ośmiu uczestników zgarną bilet na V4. Droga wyboista, ale do pokonania.

Fot. HONORIS

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze