HONORIS zaatakuje fotel lidera PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej

HONORIS zaatakuje fotel lidera PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej

20.10.2021, 07:33:29

Środa oznacza wiele rzeczy. W porządku, może nie aż tak wiele, ale na pewno zwiastuje kolejną odsłonę zmagań w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Dziś w PGE Dywizji Mistrzowskiej tradycyjnie przewidziano aż trzy spotkania w formacie BO3, a na placu boju będziemy mogli zobaczyć między innymi reprezentantów HONORIS, Team ESCA Gaming czy MAD DOG’S PACT. 

Po czterech kolejkach fazy zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej prym w tabeli wiodą reprezentanci Izako Boars, którzy do tej pory podobnie jak HONORIS nie przegrali co prawda żadnego meczu, ale mają lepszy bilans map. Tuż za formacją Wiktora „TaZa” Wojtasa na najniższym stopniu podium plasuje się z kolei MAD DOG’S PACT, które dziś zmierzy się z kopciuszkiem w postaci SKILLSTARS.PRO. Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty i jego kompani na ten moment mają status czerwonej latarni, jednak warto pamiętać o ich zaległej potyczce z M1 EDEN.

W pierwszej kolejności na serwerze zameldują się właśnie podopieczni Vincenta „VinSa” Józefiaka oraz zawodnicy SKILLSTARS.PRO. Kamil „Sobol” Sobolewski i spółka są oczywiście wielkim faworytem, zwłaszcza po rozczarowującym dla ich dzisiejszych rywali starciem z Team ESCA Gaming, gdzie ekipa Filipa „tudsoNa” Tudeva zebrała solidne bęcki. Można śmiało stwierdzić, że nawet urwana mapa powinna dziś usatysfakcjonować najświeższego uczestnika PLE.

Później na placu boju zamelduje się POTĘŻNE HONORIS. Zespół Mikołaja „mouza” Karolewskiego powinien przynajmniej do jutra objąć fotel lidera ligowej tabeli, gdyż ich rywalem będzie Illuminar Gaming, dla którego eksperyment w postaci Jędrzeja „bogdana” Rokity w roli aktywnego zawodnika na ten moment nie przynosi wielu korzyści. IHG poniosło przed tygodniem porażkę z Tarczyński Protein Team, który wydawał się być jedną z tych ekip, która powinna być w zasięgu.

Na koniec dnia przeniesiemy się do potyczki pomiędzy Team ESCA Gaming oraz Tarczyński Protein Team. O ile Kacper „darko” Ściera i jego kompani będą uznawani za delikatnego faworyta, o tyle ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że TPT może zaskoczyć. Kluczem powinna być indywidualna postawa poszczególnych zawodników jak Bartek „Masked” Trybuła, który tydzień temu imponował formą.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach PLE:

  • 13:00 – SKILLSTARS.PRO vs. MAD DOG’S PACT
  • 16:00 – Illuminar Gaming vs. HONORIS
  • 19:00 – Team ESCA Gaming vs. Tarczyński Protein Team

Wszystkie mecze w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej możecie oglądać na oficjalnym kanale PLE.GG na Twitchu oraz na antenie Polsat Games.

Fot. Red Bull

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze