HONORIS wskakuje za AGO do EDC 5. Jastrzębie rezygnują z powodu kolidujących spotkań

HONORIS wskakuje za AGO do EDC 5. Jastrzębie rezygnują z powodu kolidujących spotkań

20.08.2021, 12:35:58

Sezon ogórkowy się zakończył i wróciła rywalizacja na dobre. Skąd to wiemy? Otóż raptem kilka tygodni po pierwszym wyjściu na serwer x-kom AGO było zmuszone do rezygnacji z jednych rozgrywek. Jastrzębie co prawda przyjęły zaproszenie do European Development Championship 5, jednak swój udział szybko anulowały. Wszystko przez nakładające się na siebie w kalendarzu spotkania. Skorzystali na tym… inni Polacy. Miejsce po AGO przejęło bowiem HONORIS, które już dziś rozegra swoje pierwsze spotkanie.

x-kom AGO przyjęło zaproszenie do European Development Championship 5 wraz z inną polską formacją – M1 EDEN. Drużyna ta niestety pożegnała się z już z turniejem bo całkowicie bezbarwnym występie. REV i spółka przegrali dwa spotkania i z kiepskim bilansem małych punktów pożegnali się z rozgrywkami.

Dziś mieliśmy natomiast oklaskiwać frunące po awans do kolejnej fazy Jastrzębie, jednak na przeszkodzie stanął mocno zakolejkowany kalendarz. x-kom AGO rozpycha się na wielu frontach, przez co nie może pozwolić sobie na przeciążanie swoich zawodników. Tym samym w “Gnieździe” zapadła decyzja o rezygnacji z udziału w EDC.

Polscy kibice narzekać jednak nie mogą, wszak organizatorzy w miejsce biało-czerwonych zaprosili… innych biało-czerwonych. HONORIS przyjęło późną inwitację z otwartymi ramionami i już dziś rozpocznie rywalizację o awans do kolejnego etapu gry.

Wiktor “TaZ” Wojtas zainaugurują swój udział w rozgrywkach meczem przeciwko rosyjskiemu bankaPEPSI. Poza tym Polacy w swojej grupie znajdą także SKADE oraz Infinite. Awans dalej uzyskają dwie najlepsze ekipy. A dalej warto iść, bowiem triumfator turnieju wzbogaci się o ponad 17 tysięcy dolarów.

13:00 – HONORIS vs bankaPEPSI (transmisja)

W przypadku zwycięstwa zawodnicy HONORIS jeszcze dziś zagrają w pojedynku wygranych. Lepszy z tej bitwy zapewni sobie udział w fazie pucharowej European Development Championship 5.Fot. HONORIS

Tagi:
European Development Championship Honoris x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze