HONORIS i Izako Boars w meczu kolejki Polskiej Ligi Esportowej

HONORIS i Izako Boars w meczu kolejki Polskiej Ligi Esportowej

01.04.2021, 16:22:30

Bez niespodzianki zakończył się pierwszy dzień Polskiej Ligi Esportowej. Weterani z mniejszą lub większą pewnością poskromili pretendentów. To jednak nie koniec inauguracyjnej kolejki.

Rozgrywki otworzył mecz symboliczny. Na serwerze zameldowali się przecież triumfatorzy ubiegłej Dywizji Mistrzowskiej z MAD DOG’S PACT, a także zwycięzcy Dywizji Profesjonalnej – PGE Turów Zgorzelec. Faworyt był dość oczywisty jeszcze przed startem pojedynku. I faktycznie – Wściekłe Psy nie miały najmniejszych problemów, by pokonać sekcję Karola “repo” Cybulskiego.

Niejednoznacznym pojedynkiem okazała się jednak konfrontacja Wisły All in! Games Kraków z Pompa Teamem. Biała Gwiazda z powracającym do czynnej pracy Mariuszem “Loordem” Cybulskim? To brzmi groźnie! Mimo to Pompa Team, który zabłysnął choćby w polskich kwalifikacjach do Fantasyexpo Cup – nie oddał spotkania bez walki. Ba, na Inferno rywali dosłownie zmiażdżył, inkasując przynajmniej jeden punkt.

Wyniki wczorajszych meczów Polskiej Ligi Esportowej:

  • MAD DOG’S PACT 2:0 PGE Turów Zgorzelec – Train 16:6; Vertigo 16:6
  • Pompa Team 1:2 Wisła All in! Games Kraków – Train 13:16; Inferno 16:3; Nuke 10:16

Otwarcie drugiego dnia może okazać się najbardziej zaciętym meczem kolejki. Oto bowiem HONORIS tuż po wygranym ESEA Cash Cup zmierzy się z Izako Boars, które ogłosiło dziś zakontraktowanie szóstego zawodnika. Wygląda jednak na to, że to nie w ramach Polskiej Ligi Esportowej Michał „OwcaWK” Owczarzak zadebiutuje w barwach Dzików?

Już nie na tak zaciętą konfrontację zapowiada się natomiast potyczka Illuminar Gaming z nowym składem AVEZ Esport. Ośmiornice w walce z Wielkim Okiem są raczej skazane na porażkę.

Dzisiejsze mecze Polskiej Ligi Esportowej:

  • 18:00 – HONORIS vs. Izako Boars – BO3
  • 21:00 – Illuminar Gaming vs. AVEZ Esport – BO3

Transmisja rozgrywek odbędzie się w telewizji Polsat Games oraz na Twitchu. Mecze skomentują Łukasz „hermes” Pożyczek oraz Olek „Vuzzey” Kłos przy akompaniamencie Radka „MAD1” Florkowskiego.

Fot. Bartek Wolinski/Red Bull
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze