Pojedynki polsko-polskie. Dziki sprawdzą Dychę, BnTeT zagra przeciwko HONORIS

Pojedynki polsko-polskie. Dziki sprawdzą Dychę, BnTeT zagra przeciwko HONORIS

01.02.2021, 13:07:51

Choć PACT nie najlepiej zainaugurował właściwą fazę Snow Sweet Snow, na lini startu fazy szwajcarskiej stoją jeszcze dwie polskie drużyny. Jak poradzą sobie gracze HONORIS i Izako Boars?

W piątek cieszyliśmy się z awansu trzeciej drużyny z Polski do głównej odsłony Snow Sweet Snow. Wszystko za sprawą tańca na ostrzu noża w wykonaniu HONORIS, które bilans 2:0 przekuło w 2:2, by na ostatniej prostej walczyć o życie. Ostatecznie bitwę tę udało się wygrać, a ekipa Filipa “NEO” Kubskiego dołączyła do Izako Boars i Actiny PACT.

Dziś polski tercet zainauguruje zimowe rozgrywki. A właściwie już to zrobił, bo gracze Actiny PACT mają za sobą pierwsze spotkanie. Choć potyczka rozpoczęła się od rewelacyjnego startu biało-czerwonych, poranna konfrontacja z Winstrike Teamem finalnie zakończyła się niepowodzeniem. I to w kiepskim stylu. Dwie zdobyte rundy na Trainie śnić będą się Polakom po nocach.

Actina PACT 1:2 Winstrike Team – Vertigo 16:8; Train 2:16; Nuke 12:16

Żeby tego było mało – przed pozostałymi sekcjami znad Wisły zadanie wcale nie prostsze. Taki zresztą urok rozgrywek obstawionych uczestnikami pod wieloma względami wyprzedzającymi krajowe składy.

Naprzeciw HONORIS stanie sekcja złożona z zaprawionych w bojach na najwyższym poziomie graczy. Międzynarodowa kadra złożona ze rdzenia 100 Thieves i BnTeTa przeprowadziła się do Europy, by powrócić do gry w środowisku najlepszych z najlepszych. Co ciekawe – potyczką ze spółką Kubskiego zadebiutują w barwach rosyjskiej organizacji EXTREMUM.

Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę grać z moimi dobrymi kolegami z drużyny: Liazzem, Gratsem, Jkaemem i Kassadem, a także z naszym nowym kolegą – BnTeTem, który świetnie nas uzupełni. Nie możemy się doczekać gry w Europie i grindowania przeciwko najlepszym na świecie. Chłopcy wrócili! – zakomunikował Aaron „⁠AZR⁠” Ward tuż po ogłoszeniu transferu.

Przed TaZem, NEO i ich młodszymi kolegami niełatwe zadanie, ale i możliwość. Trzon zespołu ostatni oficjalny mecz rozegrał przecież w październiku ubiegłego roku. Osiągnął wówczas drugie miejsce podczas amerykańskiej odsłony Intel Extreme Masters New York.

15:00 – HONORS vs. EXTREMUM – BO3

Prawdziwa gratka czeka natomiast fanów Izako Boars, którzy staną naprzeciw ENCE. Oto więc Dziki przetestują dziś możliwości Pawła “Dychy” Dychy w nowych barwach. Choć chciałoby się powiedzieć, że to właśnie Dycha sprawdzi, na co stać jego rodaków. Czy można było wyobrazić sobie lepsze debiuty? Nic dziwnego, że samo ENCE uaktywniło się w mediach społecznościowych:

18:00 – Izako Boars vs. ENCE – BO3

Transmisję z obu meczów znajdziecie na oficjalnym kanale Good Game League.

Fot. Bartek Wolinski/Red Bull
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze