HONORIS odbudowuje sztab szkoleniowy. Nowa twarz na pokładzie NEO i TaZa

HONORIS odbudowuje sztab szkoleniowy. Nowa twarz na pokładzie NEO i TaZa

28.06.2021, 16:00:13

HONORIS zaprezentowało nowego członka sztabu szkoleniowego. Tuż po rozstaniu z dotychczasowym trenerem w rolę analityka wcieli się Szymon “Nodsury” Kościelniak.

Dwudziestojednolatek do tej pory szkolił zespół M1 EDEN i Łomża 0,0% by Cyberwolves, a także wypełniał zadania analityka w x-kom AGO i Izako Boars. Szeregi HONORIS zasilił po okresie testów. Jego głównym obowiązkiem będzie tworzenie taktycznego szkieletu drużyny, analiza gry rywali oraz podopiecznych, a także nadzorowanie indywidualnych treningów graczy.

Jak tłumaczą przedstawiciele HONORIS, zatrudnienie analityka wpisuje się w konsekwentną realizację długoterminowej misji w zakresie budowania fundamentów organizacji.

– Jesteśmy zgodni co do roli, jaką ma pełnić analityk w zespole takim jak HONORIS. Odczuwaliśmy potrzebę spojrzenia z zewnątrz i obecności kogoś, kto wychwyci wszystkie nasze błędy wynikające ze słabszej komunikacji, indywidualnych zagrań czy jakichkolwiek innych powodów i skupi się na ich eliminowaniu. Jesteśmy też zdeterminowani, by położyć duży nacisk na właśnie rzetelną analizę naszych poczynań na serwerze, co docelowo ma wnieść do nich świeżość nowych elementów i usprawnić wiele aspektów gry drużynowej HONORIS. Świadomi tych braków, zdecydowaliśmy się na współpracę z Nodsurym, który przekonał nas swoją wiedzą o grze, zmysłem taktycznym i zaangażowaniem’mówią TaZ i NEO.

– To zaszczyt móc dołączyć do projektu NEO i TaZa. Od pierwszych chwil spędzonych razem  na serwerze czułem, że mamy podobne myślenie o grze i dobry kontakt, co jest niewątpliwie pozytywnym znakiem na przyszłość. Razem postaramy się wykorzystać ogromne doświadczenie tego legendarnego duetu, ale też i wzbogacić grę HONORIS o elementy nowoczesnego, szybkiego CS’a, który coraz mocniej dominuje w rozgrywkach. Przed nami sporo pracy – postawiliśmy sobie ambitne cele i cieszy mnie ogromna chęć wszystkich, by je zrealizować – dodaje Szymon Kościelniak.

HONORIS rozstaje się z trenerem. TaZ: „Jestem pewien, że to początek jego kariery w esporcie”

Ogłoszenie nastąpiło zaledwie dwa dni po rozstaniu z dotychczasowym trenerem formacji. W sobotę z klubem pożegnał się bowiem Robert “mSr” Pieńkowski, który nie był w stanie dłużej pełnić roli głównego szkoleniowca.

Fot. HONORIS
Tagi:
Honoris Nodsury
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze