HONORIS nie będzie się nudzić. TaZ i NEO zaproszeni do Esport Tour PRO
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

HONORIS nie będzie się nudzić. TaZ i NEO zaproszeni do Esport Tour PRO

14.09.2020, 18:37:30

Nie wyszło z ESL Mistrzostwami Polski, ale nie zabraknie ich w innych rozgrywkach u boku krajowej czołówki. HONORIS Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa otrzymało bowiem zaproszenie do Esport Tour PRO.

Ubiegła środa minęła pod znakiem ogłoszenia drugiej edycji Esport Tour PRO. Osiem drużyn, 20 tysięcy złotych w puli nagród, transmisja w czterech językach, nowi sponsorzy – organizatorzy dawkowali nam informacje o szczegółach rozgrywek. Pełna lista uczestników wciąż stała przecież pod znakiem zapytania.

Dziś wiemy jednak, że w gronie ósemki zobaczymy wiodące marki znad Wisły, a także kilka ekip pretendujących od niedawna do walki z najlepszymi. Do akcji wkroczy naturalnie Actina PACT – triumfatorzy inauguracyjnego sezonu i Pompa Team – obecni wicemistrzowie, ale również Izako Boars czy akademia x-kom AGO – NEST. Grono to uzupełnią ponadto Team Gaminate i PLMIX.

Najbardziej elektryzującą informacją jest jednak zaproszenie wysłane do HONORIS – składu formowanego przez Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego. Drużyna legend nie była w stanie przedrzeć się do ESL Mistrzostw Polski, co w efekcie spowodowało głośny rozłam kadry. Kto wie – być może Esport Tour PRO staną się najlepszym poligonem doświadczalnym dla nowych reprezentantów. Jedno jest pewne udział w zmaganiach pozwoli sekcji na utrzymanie stałego kontaktu z krajową konkurencją.

Krajową i zagraniczną. Ostatnie miejsce zarezerwowano bowiem dla Teamu Excellency – międzynarodowej mieszanki z Rafałem „sanym” Pietrzakiem w składzie. Polak otoczył się Serbami: HOLMESEM i Davem, Bułgarem – NK4Y’em oraz Rosjaninem – hutjim.

Pełna lista uczestników Esport Tour PRO:

  • Actina PACT
  • AGO NEST
  • HONORIS
  • Izako Boars
  • PLMIX
  • Pompa Team
  • Team Excellency
  • Team Gaminate

Losowanie koszyków odbędzie się już 15 września o godzinie 19:00 na oficjalnym kanale organizatorów. Zawody wystartują natomiast 26 września. Pierwszy dzień w całości zostanie poświęcony na starcia grupowe.

Fot. Bartek Wolinski/Red Bull
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze