HONORIS kontynuuje walkę o ESEA Premier. TaZ i spółka zmierzą się z Nemigą

HONORIS kontynuuje walkę o ESEA Premier. TaZ i spółka zmierzą się z Nemigą

09.10.2021, 12:33:34

Reprezentanci HONORIS kontynuują swój wyścig o ESEA Premier. Pomimo porażki z Team Finest w finale drabinki wygranych, polska ekipa nadal ma szanse na bezpośredni awans na wyższy szczebel rozgrywkowy, jednak aby tego dokonać musi dziś wygrać z Nemigą, co zapewni im szansę zrewanżowania się podopiecznym organizacji rodem z Izraela. 

W polskim esporcie nie ma czasu na odpoczynek. Jeszcze wczoraj mogliśmy śledzić HONORIS na LAN-ie w Chorzowie, a już dziś formację dowodzoną przez Wiktora „TaZa” Wojtasa czeka kolejna trudna przeprawa. Jedna z najlepszych rodzimych piątek zmierzy się wszak z białoruską Nemigą w Consolidation Final, który może ich przeprowadzić aż do rewanżu z Team Finest, które w czwartek rozprawiło się z biało-czerwonymi rezultatem 2:0.

Trzeba powiedzieć sobie wprost, że w meczu z Team Finest Polacy nie pokazali się z najlepszej możliwej strony. O ile na Ancient przez chwilę wiele wskazywało na to, że rodzimi reprezentanci będą w stanie zgarnąć pierwszą mapę, o tyle na Mirage’u HONORIS zostało zmiecione z planszy. W dzisiejszym starciu z Nemigą rodzima piątka nie będzie raczej faworytem, ale jeśli ekipa dowodzona przez TaZa udowadnia coś w ostatnich miesiącach, to stały progres, co może mieć przełożenie w potyczce z 38 formacją światowego rankingu drużyn.

Co ciekawe, będzie to pierwsze starcie HONORIS z Nemigą od września 2020 roku, kiedy obie formacje spotkały się w charytatywnych rozgrywkach PlayForBelarus. Wówczas w starciu BO1 górą była ekipa Igora „lollipop21k” Solodkova. Jeszcze w czasach ARCY TaZ i mouz mieli jednak patent na Białorusinów, więc pozostaje liczyć, że historia po raz kolejny zatoczy koło.

Początek spotkania pomiędzy HONORIS oraz Nemigą został zaplanowany na godzinę 20:30. Starcie będziecie mogli oglądać w tym miejscu.

Fot. HONORIS

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze