HONORIS i Actina łączą siły

05.08.2021, 17:45:45

HONORIS zaprezentowało nowego partnera. Organizacja Filipa “NEO” Kubskiego i Wiktora “TaZa” Wojtasa połączyła siły z Actina – polską marką z branży IT.

W ramach współpracy Actina stanie się oficjalnym dostawcą rozwiązań technologicznych dla wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego HONORIS. Co za tym idzie – nowy partner dostarczy zespołowi komputery przygotowane według indywidualnych preferencji graczy, a także urządzenia peryferyjne. Zgodnie z ustaleniami obie strony realizować będą ponadto szereg projektów pozwalających tworzyć i optymalizować konfiguracje sprzętowe dla graczy na każdym stopniu zaawansowania.

Jest nam niezwykle miło móc powitać markę Actina w rodzinie HONORIS. To ważny moment w historii projektu, ponieważ dołącza do nas partner, który dysponuje najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Te pozwolą nam skupić się wyłącznie na trenowaniu i ulepszaniu naszej gry. W dobie, kiedy o sukcesie decydują detale, takie wsparcie jest nieocenione. Częścią esportu jest także technologia, którą my zawodnicy wykorzystujemy na co dzień i dzieląc się naszymi doświadczeniami, spostrzeżeniami będziemy razem rozwijać ten ważny dla wszystkich graczy wątek – mówi Wiktor ‘TaZ’ Wojtas.

Actina to drugi po Red Bullu partner HONORIS. Współpracę podkreśli ikona “powered by Actina”. Emblemat ten pojawi się na wszystkich istotnych elementach identyfikacji wizualnej zespołu.

TaZ: CS jest dla mnie łodzią, którą płynę przez życie [WYWIAD]

Chcemy traktować ten projekt długoterminowo, dlatego istotne dla nas było określenie jego fundamentów. Actina ma być tym partnerem, który od strony technologicznej wprowadzi drużynę na wyższy poziom, co pozwoli także osiągać sukcesy na polu sportowym. To jednak tylko pierwszy krok w tej współpracy. Patrzymy mocno w przyszłość i wspólnie z zawodnikami HONORIS mamy ambicje wytyczać nowe standardy zarówno w kwestiach konfiguracji sprzętowych, jak i tworzenia innowacyjnych narzędzi pozwalających jeszcze bardziej profesjonalizować esport w Polsce, a także zagranicą – mówi Artur Skiba – Dyrektor ds. rozwoju i marketingu marki Actina.

– Prawdziwy partner to ten, który rozumie specyfikę esportu. Ogromna złożoność projektu esportowego, jakim jest drużyna, jej codzienne funkcjonowanie, treningi, rozgrywki, wyniki to wielkie wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych w temat. To wymaga zrozumienia, cierpliwości i wiary, że obie strony mają doświadczenie, najlepsze kompetencje i intencje, by osiągnąć zamierzony cel. Mamy ogromne szczęście mieć w HONORIS takich partnerów. Jeden dodaje nam codziennie skrzydeł, a drugi zasila nas najlepszą możliwą technologią. Z takim wsparciem jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy i walki o wszystkie wymarzone cele’ – podsumowuje Filip ‘NEO’ Kubski.

W przeszłości Actina mocno związana była z inną organizacją ze szczytu krajowego rankingu, pełniąc rolę najpierw partnera, a następnie sponsora tytularnego PACT. Ostatecznie współpraca trwająca ponad dwa lata zakończyła się w grudniu 2020 roku.

Fot. HONORIS

Tagi:
Actina Honoris
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze