Homeless znalazło dom. AueR i spółka zagrają pod banderą SKILLSTARS.pro

Homeless znalazło dom. AueR i spółka zagrają pod banderą SKILLSTARS.pro

09.10.2021, 16:31:36

Najlepsza rodzima ekipa Rainbow Six: Siege w końcu znalazła nowy dom. Byli podopieczni NOX, którzy nie tak dawno zatriumfowali w ramach Polish Masters 2021, będą występować pod banderą świeżo utworzonej organizacji SKILLSTARS.pro, na czele której stanęła córka Marcina „padre” Kurzawskiego – właściciela MAD DOG’S PACT. 

To po prostu będzie koniec tej drużyny. Czas się kończy, niektórzy tak jak ja finiszują studia i trzeba się będzie wziąć za zarabianie pieniędzy. Z pasji do R6S się nie wyżyje. Nawet wygrywając w Polsce wszystko i kręcąc niezły wynik w Challengerze nie są to kwoty, z których da się wyżyć. Bez wsparcia organizacji, chociaż z minimalną pensją, nie ma szans na kontynuację tego projektumówił nam Bartek „AueR” Hajma zapytany o ewentualną przyszłość swojej ekipy w sytuacji, w której nie znajdą wsparcia organizacji.

Na szczęście czarny scenariusz się nie ziścił. Już jakiś czas temu na polskiej scenie esportowej pojawiła się enigmatyczna organizacja esportowa o nazwie SKILLSTARS.pro, która przyjęła pod swoje skrzydła dywizję Counter-Strike’a, która pod szyldem PL123 wywalczyła awans do PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej.

Dywizję R6S stworzy z kolei skład Homeless, który niedawno zatriumfował po raz kolejny w ramach Polish Masters. Oprócz zwycięskiej piątki trykot organizacji przywdzieje także Alex „BLAZEC0D” Kawa, który będzie pełnił rolę zmiennika.

Skład SKILLSTARS.pro prezentuje się w następujący sposób: 

  • Bartek „AueR” Hajma
  • Sebastian „Foster” Lewandrowski
  • Mark „Optyk” Kaudyk
  • Mateusz „Ryba” Środoń
  • Oskar „Szagi” Stabiński
  • Alex „BLAZEC0D” Kawa (rezerwowy)
Tagi:
skillstars.pro
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze