Homeless zaczyna finały Polish Masters od zwycięstwa! PACT na krawędzi

Homeless zaczyna finały Polish Masters od zwycięstwa! PACT na krawędzi

04.09.2021, 15:51:55

To było bardzo jednostronne starcie, jednak spodziewaliśmy się takiego scenariusza. Osłabione MAD DOG’S PACT nie miało większych szans w pojedynku z aktualnymi mistrzami kraju. Ci natomiast zrobili pierwszy poważny krok w kierunku obrony tytułu. 

Otwierający pojedynek na Konsulacie rozpoczął się od mocnego akcentu Homeless. Bartosz “AueR” Hajma i spółka już w pierwszej potyczce pokazali kawał charakteru, wychodząc obronną ręką z sytuacji 3v5. Ta akcja napędziła kolejne, a Mistrzowie Polski dorzucali na swoje konto kolejne oczka.

MAD DOG’S PACT co prawda odpowiadało, jednak nieregularnia. Dwa punkty na półmetku zmagań dawały pewną nadzieję na powrót, jednak strona defensywna wściekłych psów wyglądała jeszcze gorzej od natarcia. Homeless błyskawicznie rozprawiło się z przeciwnikami i rozpoczęło serię od pewnego triumfu.

Wspomniany pewny triumf był jednak niczym w porównaniu do tego, co ujrzeliśmy podczas pierwszej części starcia na Kafe Dostoyevsky. Tam Homeless pogrążyło przeciwnika, pozwalając mu na wygranie rundy dopiero w ostatnim rozdaniu. Pokaz piorunującej siły mistrzów kraju, czy może jednak obnażenie wszystkich słabości MAD DOG’S PACT? 

Tego dowiemy się w kolejnych seriach. W tych Homeless podejmie triumfatorów drugiego półfinału, natomiast przegrany wspomnianego spotkania zmierzy się z PACT w meczu o utrzymanie się przy turniejowym życiu.

Homeless 2:0 MAD DOG’S PACT (7:2 Konsulat, 7:2 Kafe Dostoyevsky)

Za chwilę kolejne półfinałowe starcie, w którym Team ESCA Gaming podejmie XPG Invictę. Starcie obejrzycie pod tym adresem.

Fot. facebook.com/AueR6

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze