Starcie tytanów na dzień dobry. Znamy harmonogram Ultraligi

Starcie tytanów na dzień dobry. Znamy harmonogram Ultraligi

13.01.2021, 18:56:56

Dość już tego czekania i wypatrywania LoL-owych emocji na horyzoncie. Co prawda wystartowały już niektóre z największych światowych lig, jednak nie są one tym, co tygryski lubią najbardziej. Bo te miłują się w krajowych zmaganiach, które widać już na horyzoncie. W pierwszej kolejce piątej odsłony Alior Bank Ultraligi w walce sprawdzą się dwie bezsprzecznie najlepsze ekipy w całym kraju ostatniego roku – AGO ROGUE i K1ck Neosurf.

Ostatnie poważne zawody League of Legends oglądaliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Przerwa między sezonami doskwiera tak samo za każdym razem, ale równie silny jest smak powrotu ukochanych rozgrywek. Ostatnio informowaliśmy was o wszystkich szczegółach dotyczących powrotu krajowych mistrzostw.

– W piątym sezonie Ultraligi nie zobaczymy popisów Woolite’a czy Shlatana, lecz z pewnością wszystkich ucieszy informacja o kilku ksywach, które powróciły na polskie podwórko. Bez dwóch zdań czeka nas istna mieszanka wybuchowa, obok której żaden fan League of Legends nie może przejść obojętnie komentował powrót rozgrywek Michał “myha” Francuz.

Dziś z obozu Ultraligi docierają do nas kolejne wieści – znamy harmonogram. A wygląda on tak:

Wtorek, 19 stycznia
  • 17:30 – Team ESCA Gaming vs 7more7 Pompa Team
  • 18:30 – devils.one vs Komil&Friends
  • 19:30 – Illuminar Gaming vs Gentlemen’s Gaming
  • 20:30 – K1ck Neosurf vs AGO ROGUE
Środa, 20 stycznia
  • 17:30 – Illuminar Gaming vs K1ck Neosurf
  • 18:30 – Komil&Friends vs Team ESCA Gaming
  • 19:30 – AGO ROGUE vs devils.one
  • 20:30 – Gengltemen’s Gaming vs 7more7 Pompa Team

Cieplej na sercu zrobiło się pewnie niejednemu miłośnikowi krajowych zmagań. Piątą edycję Ultraligi przywitamy bowiem absolutnym hitem tych rozgrywek. Klasykiem. Może nawet derbami? Choć do tego miana zdecydowanie bliżej elektryzującym bataliom 7more7 Pompa Teamu i Illuminar Gaming. Na takie wydarzenie będziemy musieli jednak nieco poczekać.

Największa zagadka całych zmagań? Drużyna Komil&Friends. Nie wróżymy sukcesu, ale z przyjaciółmi zazwyczaj chodzi o dobrą zabawę i pewnie też w to mierzy cała ekipa. Co innego drugi debiutant – Team ESCA Gaming. Może przeciwnicy nie chowają się pod koc na sam widok rosteru, jednak spać spokojnie nie mogą. Bo cicha woda brzegi rwie.

Harmonogram kolejnych kolejek znajdziecie na oficjalnej stronie Ultraligi.

Fot. K1CK eSports Club

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze