Historia pewnego okna… – ESPORTÓWKA

14.06.2021, 01:45:43

Słyszeliście kiedyś o kuloodpornych szybach? Tak, takich z filmów akcji, w których występuje Dwayne Johnson i Bruce Willis. Gaben stwierdził, że warto dodać takowe na testy do CS:GO. Co ciekawe, do eksperymentu zaproszeni zostali polscy gracze z Pawłem „byalim” Bielińskim na czele. Świetna robota VALVE, ale może czas jednak wrócić do starego, poczciwego dodawania skrzynek, żeby zedrzeć trochę hajsiwa. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ. 

byali vs. szyba 

Top 10 anime battles miało wczoraj miejsce w meczu pomiędzy Anonymo Esports i Izako Boars. Myślicie, że chodzi o bezpośredni pojedynek Snaxa i byaliego? Nic bardziej mylnego, choć jeden z byłych graczy Virtus.pro był bezpośrednio zaangażowany w batalię wysokiego szczebla.

Anonymo Esports zorganizuje turniej influencerów w VALORANCIE

Polska organizacja zaprezentowała swoją pierwszą inicjatywę w świecie Valoranta. Influencerzy związani z Anonymo i nie tylko złożą drużyny, które będą rywalizować o nagrodę główną w postaci dziesięciu tysięcy złotych.

A skoro mowa o turniejach influencerów…

W Lidze Streamerów VALORANT udział weźmie między innymi Izak, Nieuczesana, Saju, Warszawski Koks, PAGO czy VALORANT TALK!

Frankie Ward w Humankind

My to kupujemy.

Silv4n? Poeta

Jeszcze nie tak dobry jak Jaś Kapela, ale wierzymy, że z czasem się wyrobi.

Jeśli dotarliście do tego momentu, to dziękujemy za codzienny przegląd internetu w ESPORTÓWCE.

Fot. byali na Nuke’u – dzieła wybrane

Tagi:
Anonymo Esports byali ESPORTÓWKA Frankie Ward Izako Boars Liga Streamerów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze