HellRaisers rozstaje się z drużyną CS:GO: „Nowa kadra zostanie ogłoszona niebawem”

10.04.2021, 10:30:54

HellRaisers poinformowało o rozwiązaniu aktualnego składu Counter-Strike: Global Offensive. Organizacja jest w trakcie budowy nowej formacji.

Zespół rozwiązano po miesiącach niepewności, która targała kadrą. Od lutego HellRaisers nie mogło znaleźć bowiem piątego elementu, który uzupełniłby kadrę. Przygoda Guya „⁠anarkez⁠a” Trachtmana z klubem zakończyła się po zaledwie miesiącu. Obserwacje   Kirilla „⁠Gospadarova⁠” Gospadarova, Bogdana „⁠xsepowera⁠” Chernikova i Nikitę „⁠nitzie⁠” Prochorowa również nie przyniosły oczekiwanych efektów.

Na mocy decyzji organizacji Nikolaja „⁠kalinka⁠” Rysakova i dotychczasowy trener sekcji – Rustam „⁠TsaGa⁠” Tsagolov rozstali się z klubem. Reszta składu, a więc Dmitriy „⁠ProbLeM⁠” Martinov, Vadim „⁠Flarich⁠” Karetin i Nikita „⁠JIaYm⁠” Panyushkin, przeniesiona została na listę transferową.

Nadszedł czas, aby ogłosić, że rozstajemy się z naszym składem CS:GO. Nowa kadra zostanie ogłoszona niebawem, gdyż wciąż nad nią pracujemy. O wszystkim będziemy na bieżąco informować. Jeśli chodzi o powody, przez które postanowiliśmy zakończyć współpracę z aktualnym składem, w najbliższym czasie napiszę osobny post poinformował Alex „Magician” Slabukhin, dyrektor generalny HellRaisers.

Były skład HellRaisers:

  • Nikolaja „⁠kalinka⁠” Rysakova
  • Dmitriy „⁠ProbLeM⁠” Martinov
  • Vadim „⁠Flarich⁠” Karetin
  • Nikita „⁠JIaYm⁠” Panyushkin
  • Rustam „⁠TsaGa⁠” Tsagolov – trener

Nie wiemy, kogo aktualnie na oku mają włodarze HellRaisers i jakie cele postawią przed nowymi zawodnikami. Trudno powiedzieć również, jaka przyszłość czeka zawodników, którzy z klubem się rozstali lub zostali umieszczeni na liście transferowej.

HellRaisers nie zamyka jednak działalności. Organizacja może pochwalić się bowiem również składem Dota 2. 

Fot. StarLadder

Tagi:
HellRaisers
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze