NEO, Blicharz i Pol w HEJTPARKU. Zadaj pytanie esportowym ikonom

NEO, Blicharz i Pol w HEJTPARKU. Zadaj pytanie esportowym ikonom

18.02.2021, 10:56:44

Esportowej ofensywy na Kanale Sportowym ciąg dalszy. Tym razem HEJTPARK odwiedzą ikony polskiej branży – Filip “NEO” Kubski oraz Michał “Carmac” Blicharz.

Kiedy w Kanale Sportowym pojawia się temat sportu elektronicznego, na miejscu prowadzącego rozmowę klasycznie zobaczymy Michała Pola. Nadrzędny zadymiarz tym razem do redakcyjnego studia zaprosił Filipa “NEO” Kubskiego oraz Michała “Carmaca” Blicharza.

NEO pełni aktualnie rolę współwłaściciela oraz gracza HONORIS, ale śmiało możemy nazwać go żywą legendą światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Michał Blicharz jest z kolei jedną z najważniejszych postaci w ESL, piastując stanowisko wiceprezydenta globalnych struktur ds. pro gamingu.

Możemy się tylko domyślać, że tematem wyjściowym rozmowy będzie rozpoczęte już Intel Extreme Masters Katowice. Spektrum wątków, które poruszyć można z tak znamienitymi gośćmi, najpewniej nie zamknie się jednak na wyłacznie dyskusji o śląskim wydarzeniu.

To nie pierwszy HEJTPARK, w którym goszczą esportowcy. Na fali odbywającej się w maju pukimanii Michał Pol do studia zaprosił ówczesnych reprezentantów K1CK Neosurf: Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka oraz Pawła “delorda” Szablę. Rozmowa z wicemistrzami European Masters osiągnęła do tej pory ponad 220 tysięcy wyświetleń.

Nie tak dawno w studiu Kanału Sportowego oglądać mogliśmy z kolei Bartosza “bejotta” Jakubowskiego oraz Roberta „Liskahd” Liszkę – zawodników oraz ambasadorów sceny FIFA. Wideo dobije niebawem do 150 tysięcy wyświetleń.

HEJTPARK z udziałem NEO, Michała Blicharza i Michała Pola wystartuje dziś o godzinie 20:00. Spotkanie śledzić możecie za pośrednictwem YouTube, a także na antenie Weszło FM. Tradycyjnie pytania zadawać będzie nie tylko prowadzący, ale również widzowie oraz słuchacze.

Ramówka Kanału Sportowego na tydzień 15-20 lutego. Fot. Kanał Sportowy

Ramówka Kanału Sportowego na tydzień 15-21 lutego. Fot. Kanał Sportowy

Fot. Kanał Sportowy
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze