Happy oficjalnie w Team BDS

Happy oficjalnie w Team BDS

05.11.2021, 03:18:19

Vincent „Happy” Schopenhauer został wczoraj oficjalnie zaprezentowany jako nowy reprezentant Team BDS. Doświadczony Francuz ma wspomóc kolektyw znad Sekwany w powrocie do europejskiej czołówki, jednak w debiucie podczas Red Bull Home Ground #2 trójkolorowi przegrali wszystkie trzy potyczki i błyskawicznie pożegnali się z rywalizacją. 

Ósmego września 2021 roku z naszego ramienia pojawiła się pierwsza informacja o opuszczeniu brytyjskiej organizacji EXCEL przez Vincenta „Happiego” Schopenhauera. Doświadczony Francuz rozstał się z zespołem wraz z Alendem „Ale” Khalafem oraz Marciem „Honeybee” Begleyem i krótko później pojawiły się pierwsze plotki o jego potencjalnych przenosinach do Team BDS, które wcześniej przesunęło na ławkę rezerwowych Dylana „hoppiego” Aube.

Wczoraj wszelkie wątpliwości na temat przyszłości BDS zostały rozwiane. Organizacja za pomocą mediów społecznościowych potwierdziła zakontraktowanie legendy Counter-Strike’a, która wcześniej występowała w Valorancie pod banderą EXCEL oraz Vodafone Giants.

Debiut Happiego pod banderą Team BDS nie należał jednak do najlepszych. Na dzień dobry Francuzi dostali w trąbę od TENSTAR, by później otrzymać jeszcze większy eurowpierdol od Acend i pożegnać się z Red Bull Home Ground #2 po porażce z Natus Vincere.

Aktualny skład dywizji VALORANTA w Team BDS:

  • Vincent „Happy” Schopenhauer
  • Rodolphe „rodeN” Bianco
  • Logan „logaN” Corti
  • Alex „AKUMAAAAA” Lo Bello
  • Jonathan „TakaS” Paupard
  • Flavien „wallax” Lebreton (Trener)

Fot. DreamHack / Jennika Ojala

Tagi:
Happy Team BDS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze