Misfits jeszcze bardziej „polskie”. Hajima zasila sztab szkoleniowy Królików

04.06.2021, 13:41:40

Kamil „Hajima” Żmudzki oficjalnie zasilił sztab szkoleniowy Misfits Gaming. Polak będzie pełnić rolę analityka zarówno w głównym zespole z LEC, jak i w składzie akademii występującym w ramach francuskich rozgrywek LFL.

Rozstanie Hajimy z ekipą trenerską PDW nie było przypadkiem. Żmudzki opuścił gniazdo dzielone do tej pory z Adrianem “Zeturalem” Dziadkowcem i Markiem „MenQ” Dziemianem, aby rozpocząć międzynarodową karierę. I to z przytupem. Polak zasilił bowiem szeregi Misfits Gaming, aby wspierać drużyny Królików w LEC oraz LFL. 

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z LoLem w 2017 roku chciałem dostać się do EU LCS. Teraz będę analitykiem dla Misfits w LEC i LFL! Mega wzruszający moment. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi to osiągnąć! Kocham Was! ogłosił podekscytowany Hajima.

Szczególne podziękowania składam kochanym przyjaciołom: hatchy’emu, który odkrył mnie w TKA i był moim przewodnikiem w esporcie, Truflowi,  który nauczył mnie wielu rzeczy i służył radą oraz MenQ i Zeturalowi, z którymi to podróżowałem przez te wszystkie lata. Dziękuję! – kontynuował.

To rzecz jasna nie jedyny Polak w strukturach Misfits. Rolę dyrektora sportowego Królików od kilku miesięcy pełni przecież Adrian “hatchy” Widera, który przed awansem prowadził zresztą akademię. Doświadczony szkoleniowiec potwierdził zresztą, że przedłużył kontrakt z organizacją do końca 2023 roku.

Aktualnie w składzie Misfits Premier widzimy ponadto czterech biało-czerwonych graczy. Mowa o Tobiaszu “Agresivoo” Cibie, Lucjanie “Shlatanie” Ahmadzie, Pawle “Woolite’cie” Pruskim oraz Jakubie “Jactrollu” Skurzyńskim. “Polskie Misfits” we wiosennym sezonie osiągnęło wicemistrzostwo LFL, a także ćwierćfinały European Masters.

Fot. Misfits Gaming

Tagi:
Hajima hatchy Misfits Gaming
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze