hades i dycha po kolejny triumf pod banderą ENCE. Polacy w finale Funspark ULTI

hades i dycha po kolejny triumf pod banderą ENCE. Polacy w finale Funspark ULTI

20.06.2021, 10:14:22

Już dziś Olek „hades” Miśkiewicz i Paweł „dycha” Dycha mogą zabezpieczyć kolejny tytuł mistrzowski pod banderą fińskiej organizacji ENCE. Po triumfie w ramach dziewiątego sezonu LOOT.BET przyszedł czas na finał europejskiej edycji Funspark ULTI 2021. 

Odkąd Olek „hades” Miśkiewicz zamienił Wisłę All in! Games Kraków na ENCE, fińska organizacja radzi sobie naprawdę nieźle w internetowych turniejach wszelkiej maści. Do tej pory młody snajper gorycz porażki musiał przełknąć jedynie w meczu przeciwko Dignitas podczas jednego z wcześniejszych etapów Funspark ULTI 2021.

Formacja Pawła „dychy” Dychy z Miśkiewiczem w składzie zaliczyła do tego dziesięć zwycięstw, które poprowadziły ich między innymi do triumfu w dziewiątym sezonie ligi LOOT.BET. Dziś przed międzynarodowym kolektywem kolejna szansa na najwyższy stopień podium, gdyż po wczorajszym zwycięstwie z K23 czekają oni w finale europejskiej fazy pucharowej Funspark Ulti 2021.

W ostatecznym starciu dycha i hades staną w szranki ze zwycięzcą consolidation final pomiędzy K23 oraz duńskim HYENAS. Skandynawowie zostali ograni przez ENCE już wcześniej, w półfinale drabinki wygranych. Wcześniej ekipa Polaków rozprawiła się także z HAVU.

Harmonogram ostatniego dnia europejskich playoffów Funspark ULTI 2021: 

  • 12:00 – K23 vs. HYENAS
  • 16:00 – ENCE vs. K23/HYENAS

Stawką finałowego starcia w ramach Funspark ULTI 2021 będzie 25. tysięcy dolarów. Mecz będziecie mogli oglądać w tym miejscu.

Fot. ENCE

Tagi:
Dycha ENCE FUNSPARK ULTI hades
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze