Polska czołówka w formacie 2 kontra 2? Furlan i F1KU pierwszym duetem

Polska czołówka w formacie 2 kontra 2? Furlan i F1KU pierwszym duetem

02.01.2021, 18:12:08

Gwiazdy polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive rozpoczną rok od nietypowego wydarzenia. W rozgrywkach organizowanych przez Good Game League rywalizować będą ze sobą w niesztampowym formacie dwóch kontra dwóch. I to na LAN-ie.

Udział w x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League weźmie osiem duetów. Sześć z nich stworzą zaproszeni przez organizatorów zawodnicy z czołówki krajowej sceny. Jedną parę stanowić będą wygrane kwalifikacji dla kobiet. Ostatnia dwójka wyłoniona zostanie natomiast na mocy eliminacji otwartych dla wszystkich chętnych.

Organizatorzy nie zdradzili jeszcze wszystkich graczy, do których posłane zostały zaproszenia. Karty odkrywane będą konsekwentnie do momentu startu zawodów. Wiemy jednak, że w zawodach na pewno zobaczymy reprezentantów x-kom AGO. Pierwszy z ogłoszonych duetów stworzyli bowiem Damian „Furlan” Kisłowski oraz Maciej „F1KU” Miklas. W akcji spodziewać możemy się również innych graczy z ścisłego szczytu nadwiślańskiego podwórka.

Co istotne – zmagania odbędą się w systemie LAN-owym. Zawodnicy zbiorą się bowiem w Warszawie, by stanąć do walki w strefie gracza x-kom.pl. – Obszar będzie dostępny tylko dla zawodników i pracowników, którzy będą niezbędni do przeprowadzania całej inicjatywy. Rywalizacja odbędzie się we wszelkich standardach bezpieczeństwa i wymogów Ministerstwa Zdrowia – czytamy w informacji prasowej.

W puli nagród ulokowano 50 tysięcy złotych. Kwota to niemniejsza niż w wielu turniejach wielkoformatowych. Żaden z duetów nie zakończy zabawy z pustymi rękami.

x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League – turniej dla gwiazd polskiej sceny CS:GO.

Nigdy nie chcieliśmy aby nasze projekty były „kolejnym turniejem” i szukaliśmy własnej drogi na organizację wydarzeń. Niezmiernie cieszy mnie zaufanie, którym obdarzyły nas marki x-kom oraz Dell. Nie mogę się doczekać pojedynków na 2v2 Showdown. Jestem pewny, że pary, które zaprosiliśmy do udziału, dostarczą nam mnóstwo emocji. Krótko mówiąc, będzie się działo! – dodaje Mateusz Matysiak, CEO Good Game Sp. z o.o.

Turniej potrwa od 30 do 31 stycznia.

Fot. x-kom AGO
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze