CS:GO
Newsy
VALORANT

Gwiazdorska obsada 100 Thieves uzupełniona gwiazdami Immortals!

03.10.2020, 00:22:15

Włodarze 100 Thieves przetestowali naszą cierpliwość, ale oczekiwanie w końcu dobiegło końca. Znamy wygląd nowego rosteru organizacji z Ameryki Północnej, który będzie rywalizować w VALORANCIE. Obok weteranów CS:GO takich jak Spencer „Hiko” Martin czy Nicholas „nitr0” Cannella występować będą młode gwiazdki strzelanki Riot Games. Matthew „Nadeshoot” Haag postanowił sięgnąć głębiej do portfela i zapewnić sobie usługi wyróżniających się zawodników Immortals. 

Przygoda 100 Thieves w świecie VALORANTA nie rozpoczęła się najlepiej. Skład budowany wokół Hiko budził co prawda wielkie nadzieje, ale rzeczywistość brutalnie zweryfikowała zespół, który nie miał żadnych szans na nawiązanie solidnej rywalizacji z topowymi amerykańskimi piątkami.

Efektem tragicznej dyspozycji było pożegnanie aż czterech graczy, którzy tworzyli oryginalny skład 100 Thieves. Po niecałych dwóch miesiącach bez żalu rozstano się z Keanem „Valliate” Alonso, Zacharym „Veneratedem” Roachem, Diondrem „YaBoiDre” Bondem oraz Alfredem „Pride” Choiem. Część zawodników powróciło pod banderę Highground, a największym szczęściem może się pochwalić Roach, który został zakontraktowany przez Luminosity Gaming.

Po rozstaniu z pierwotnym składem 100 Thieves zagęściło ruchy i wzięło się za budowę nowego zespołu, którego kolejnym fundamentem miał zostać nie kto inny, jak były kapitan Team Liquid w CS:GO. Zakontraktowanie Nicholasa „nitr0” Cannelli odbiło się szerokim echem zarówno w świecie VALORANTA, jak i Counter-Strike’a. Choć ostatnie miesiące w karierze popularnego „Kapitana Ameryki” nie były szczególnie udane, to każdy zdawał sobie sprawę z tego, że nadal jest on relatywnie młody i w strzelance Riot Games może on na nowo udowodnić światu swoją wartość.

Na kolejną bombę nie musieli długo czekać. Dość niespodziewanie po udanych występach Chaos karierę w CS:GO zdecydował się zakończyć Joshua „steel” Nissan, który z uwagi na dożywotniego bana nałożonego przez VALVE nie mógł występować na turniejach rangi Major. 3/5 składu 100 Thieves w VALORANT wyglądały naprawdę gorąco, a my zachodziliśmy w głowę i zastanawialiśmy się kto uzupełni ten obiecujący roster.

Oficjalna odpowiedź pojawiła się wczorajszego wieczoru. 100 Thieves wyłożyło na stół niemałe pieniądze i ściągnęło do siebie gwiazdy Immortals, które delikatnie mówiąc, nie wyglądało wcale rewelacyjnie w perspektywie rywalizacji drużynowej.

Pierwszym nabytkiem jest Peter „Asuna” Mazuryk, który był niekwestionowanym motorem napędowym IMT. W swoim byłym już zespole pełnił zwykle funkcję entry fraggera i dał się poznać światu jako jeden z najlepszych graczy Raze w Stanach Zjedonoczonych. Quan „Dicey” Tran to z kolei rasowy snajper, który dzięki młodzieńczemu szaleństwu i niesamowitej precyzji zanotował kilkanaście zagrań, które tygodniami były rozpamiętywane przez społeczność VALORANTA.

Wszystko wskazuje więc na to, że 100 Thieves będzie naprawdę genialnym połączeniem młodości i doświadczenia. Weterani CS:GO będą nie tylko ostoją zespołu i podmiotem odpowiedzialnym za taktyczne założenia formacji, ale też skarbnicą wiedzy dla rookies. O siłę ognia absolutnie się nie martwimy, bo Asuna i Dicey zagwarantują ogromną jakość. Powiedzmy sobie wprost, że tylko seria niefortunnych zdarzeń jest w stanie stanąć na drodze podopiecznych organizacji Nadeshoota na szczyty podium kolejnych turniejów.

Aktualny skład 100 Thieves w VALORANT: 

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Nicholas „nitr0” Cannella
  • Joshua „steel” Nissan
  • Peter „Asuna” Mazuryk
  • Quan „Dicey” Tran

Fot. 100 Thieves

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze