gRuChA wypożyczony z HONORIS do CREATIVE AVEZ

28.07.2021, 13:47:55

Wiemy, kto uzupełni skład CREATIVE AVEZ po odejściu lidera zespołu. Ośmiornice postawiły na wypożyczenie. Ich kadrę tymczasowo uzupełni Kacper “gRuChA” Gruszeczka związany kontraktem z HONORIS.

Gruszeczka barwy HONORIS reprezentuje od października ubiegłego roku. W lipcu wraz z Łukaszem “azizzem” Kałkowskim przesunięto go jednak na ławkę rezerwowych. Stworzyli tym samym miejsce w wyjściowej piątce Mikołajowi “mouzowi” Karolewskiemu i Sebastianowi “fr3ndowi” Kuśmierzowi.

Dwudziestolatek nie spędzi jednak najbliższych miesięcy kariery na rezerwie. HONORIS porozumiało się bowiem z CREATIVE AVEZ, wypożyczając gRuChĘ do drużyny Ośmiornic. Gruszeczka spędzi w niej cztery miesiące, dostając możliwość aktywnej walki o najważniejsze trofea w kraju i wyniki na scenie międzynarodowej.

– Kacper wraca na serwer i bardzo z tego faktu się cieszymy . Prawie rok spędzony w HONORIS był dla niego ważnym doświadczeniem, dzięki któremu stał się on doskonale ukształtowanym zawodnikiem zdolnym do rywalizacji na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że podoła nowemu zadaniu. Wypożyczenie do AVEZ jest kolejnym krokiem w jego karierze i trzymamy kciuki za dalszy rozwój i następne sukcesy – mówią Wiktor ‘TaZ’ Wojtas i Filip ‘NEO’ Kubski, właściciele HONORIS.

Skład CREATIVE AVEZ:

  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Dominik „fanatyk” Barkiet
  • Kacper “gRuChA” Gruszeczka – wypożyczenie z HONORIS

W szeregach CREATIVE AVEZ reprezentant HONORIS wypełni lukę po Dominiku “Warpie” Murawie, który z warszawskim klubem pożegnał się wczoraj. Dla Ośmiornic to trzeci ważny ruch kadrowy na przestrzeni ostatnich tygodni. Nie tak dawno formację zasilili przecież Dawid “pendzelek” Ryczko i Dominik “fanatyk” Barkiet.

– Kacper bardzo dobrze wpisuje się w nowy projekt AVEZ, stąd decyzja o wypożyczeniu z HONORIS. Dołącza do nas zawodnik, który w ostatnich miesiącach rozwijał się pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych graczy na świecie. Liczymy, że mając gRuChĘ i pozostałych doskonałych zawodników w składzie będziemy mogli powalczyć o liczące się trofea, sprawiając wiele radości kibicom naszej organizacji’ – dodaje Wojciech Sagan, CEO Creative Avez.

Ośmiornice dozbrajają się przed nadchodzącym sezonem ESEA Main, a także niezwykle ważnymi barażami, w których walka toczyć się będzie o powrót do Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esprotowej.

Fot. Polska Liga Esportowa / Jeremi Śpiewak

Tagi:
CREATIVE AVEZ gRuChA Honoris
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze