GruBy smurfuje na serwere i na… Twitterze – ESPORTÓWKA

30.05.2021, 00:39:27

Zazwyczaj unikamy przypadków, w których ta sama osoba dwa razy z rzędu staje się twarzą ESPORTÓWKI. Popisy Dominika “GruBego” Świderskiego wymagały jednak złamania pewnych zwyczajów. Wczoraj było o jego strzałach na serwerze, dziś będzie o strzałach na… Twitterze.

Kilka słów od wuja

W sumie to nawet trochę więcej niż kilka. Paweł “innocent” Mocek w obszernym filmie opowiedział o losach Anonymo Esports we Flashpoincie ze swojej, bardzo cennej perspektywy. Nie macie kogo posłuchać przy niedzielnej kawce? Słowa wuja sprawią, że nawet najtańsza rozpuszczalna zasmakuje jak porządna Arabica.

Sage IRL

Fnatic zalicza kolejne zwycięstwo na VCT Masters Reykjavik i dorzuca kolejną, nietypową cieszynkę. Trochę zmroziło, ale nie wiemy, czy to przez Sage czy przez towarzyszącą otoczkę.

Najlepsze AGO w historii

A na obrazku 40% tamtego składu. Żadna sugestia i fakt, że Panowie na pewno mają co wspominać nie jest tu okolicznością sprzyjającą.

Totalne oro GruBego na Twitterze

W dodatku w kierunku byłej już organizacji. Dominik w ostatnich dniach nie owija w bawełnę. Najpierw zeskrobał z serwera wszystkich zawodników HONORIS, a teraz na tapet wziął sobie Illuminar Gaming.

Miłośnicy spiskowych teorii – uspokajamy was. Wszystko było w formie koleżeńskiego żartu. Co nie zmienia faktu, że Dominik potrafi dojechać jednym konkretnym tekstem.

Kto wyrzucił Rekklesa z Fnatic?

Oskar, jak mogłeś?

Fot. Łukasz Bartyzel

Tagi:
AGO Anonymo Esports Fnatic GruBy innocent Oskar "Selfmade" Boderek Rekkles Selfmade
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze