GruBy i OKOLICIOUZ tracą organizację. cowana pożegnała dywizję CS:GO
Krótko trwała przygoda Dominika “GruBego” Świderskiego z cowana Gaming. Po niecałych dwóch miesiącach współpracy organizacja pożegnała się z Polakiem, ale też całą resztą zespołu. Tym samym dwaj biało-czerwoni zostali wolnymi strzelcami.
Świderski do cowana Gaming dołączył ostatniego dnia maja. Wcześniej przez miesiąc pozostawał nieaktywnym zawodnikiem, po tym jak Illuminar Gaming postanowiło rozstać się z zawodnikami dywizji CS:GO. Gracz z takim stażem nie musiał jednak długo szukać nowego zatrudnienia.
Argumentem przemawiającym za dołączeniem do cowana Gaming byłoby zapewne to, że w składzie drużyny mogliśmy znaleźć już jednego biało-czerwonego. Mowa tu oczywiście o Michale “OKOLICIOUZ” Głowatym, który barwy organizacji reprezentował od stycznia tego roku.
Drużyna nie osiągnęła jednak wielu sukcesów, choć od momentu dołączenia Świderskiego tak naprawdę nie miała wielu dogodnych okazji, aby się wykazać. cowana zajęło 4. miejsce w 99Liga Season 17 i to by było na tyle. Niewielu spodziewało się jednak, że przygoda całej drużyny zakończy się tak szybko.
W tej sytuacji bez zatrudnienia pozostaje dwóch utalentowanych polskich strzelców. A wokół panuje szuflowy klimat, zatem takie dwa nazwiska zapewne jeszcze bardziej podgrzeją transferowy rynek. Gdzie po wakacyjnej przerwie wylądują GruBy oraz OKOLICIOUZ?
Skład cowana Gaming wyglądał tak:
- Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty
- Robin „Bonga” Zalat
- Dominik „GruBy” Świderski
- Ádám „kolor” Domoszlay
- Oliver „kzy” Heck
- Dominik „KiNGDOM” Aberle – trener
Fot. twitter.com/GuByGG