Grono Polaków w FPL-u powiększa się – ESPORTÓWKA

02.08.2021, 00:38:29

Kolejny z rodaków dołączył do grona najlepszych na świecie. Szymon “kRaSnaL” Mrozek zdominował lipcowe eliminacje i za swoje wybitne wyniki został nagrodzony przepustką do FPL-a. A w lidze coraz bardziej biało-czerwono. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ.

kennyS i AWP? G2 bez podjazdu

Kennego “kennySa” Schruba w aktywnym składzie G2 Esports już nie ma, jednak kontent na kanały społecznościowe wciąż wypada tworzyć. Tym razem Francuz, który od dłuższego czasu na swoich transmisjach pogrywa sobie w VALORANTA, ustawił byłych kolegów z drużyny w CS:GO. Panowie, snajperki na Kennego? To nie miało racji bytu.

Odeszli już niemal wszyscy

Zdawaliśmy sobie sprawę, że znaczna część amerykańskiej sceny CS:GO zniknęła, jednak nie spodziewaliśmy się, że skala jest aż tak wielka.

 

Urlop na całego

I tak wygląda poprawna forma spędzania wakacji. Okrągłe zero godzin w gierce w ostatnich dwóch tygodniach to widok, o którym marzy każdy gracz CS:GO po wykańczającym sezonie. A powrót do formy będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jak powinna wyglądać przeglądarka serwerów w CS:GO?

Valve powinno poważnie przemyśleć tę propozycję, a autor otrzymać niemałe wynagrodzenie. To wygląda cudownie.

Kolejny Polak w FPL-u

Kilka dni temu dołączył do składu x-kom AGO na platformie ESEA (choć to oczywiście nic nie znaczy), a teraz wskoczył do grona najlepszych graczy świata w FPL-u. Chciałoby się być dziś takim kRaSnaLem.

Fot. FPL

Tagi:
kRaSnaL
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze