Grają piłkarze, grają raperzy. Def Jam Recordings zorganizuje turniej CS:GO
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Grają piłkarze, grają raperzy. Def Jam Recordings zorganizuje turniej CS:GO

24.03.2020, 20:23:52

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że polscy piłkarze rozegrają w najbliższej przyszłości turniej w CS:GO. Z podobną inicjatywą wyszedł polski oddział legendarnej wytwórni Def Jam Recordings, który we współpracy ze społecznością SAJKO zorganizuje zawody w strzelankę VALVE. W rozgrywkach weźmie udział szesnaście zespołów, z czego trzy z nich będą się składać z reprezentantów Def Jam. 

W ostatnich dniach coraz więcej podmiotów przyłącza się do akcji „zostań w domu” i podejmuje kroki, mające zapewnić rozrywkę wszystkim tym, dla których przesiadywanie w domowym zaciszu jest równoznaczne z nudą. Tym razem świat esportu po raz kolejny już przetnie się ze światem muzyki, a konkretniej hip-hopem. Def Jam Recordings do spółki ze społecznością SAJKO zafunduje nam amatorski turniej z nagrodami.

W turnieju weźmie udział szesnaście formacji. Trzynaście z nich stworzą zespoły, które zapiszą się poprzez specjalny formularz, a pozostała trójka będzie się składać z zaproszonych piątek. Zagrają w nich między innymi reprezentanci Def Jam Recordings, wśród których warto wyróżnić takie postaci jak Włodi, Ero JWP, Bonson, Young Igi, Deemz, NOCNY czy Frosti Rege.

Zawody zostały podzielone na fazę grupową oraz play-offy, które wyłonią najlepsze drużyny turnieju. Dla zwycięzców zostały przewidziane nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Rozkład puli nagród:

1. MIEJSCE – 500 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

2. MIEJSCE – 300 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

3. MIEJSCE – 200 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

4. MIEJSCE – 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

Turniej zostanie rozegrany pomiędzy 28 i 29 marca. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale wytwórni na platformie twitch, a za komentarz odpowiedzialni będą Łukasz „Prawus” Ganczewski i Olek „vuzzey” Kłos.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia możecie znaleźć w tym miejscu.