Góra albo dół – decydujące mecze grup cs_summit

Góra albo dół – decydujące mecze grup cs_summit

28.06.2020, 09:56:36

Drabinka wygranych albo przegranych, lepszy start w play-offach albo gra z nożem na gardle – przed nami decydujące mecze fazy grupowej cs_summit, które pozwolą na wyłonienie wszystkich uczestników ostatniej fazy rozgrywek.

Każda z pozostałych w walce drużyn jest już pewna gry w pucharach. Od dzisiejszych meczów zależeć będzie, kto trafi do drabinki wygranych, a kto będzie musiał walczyć bez możliwości potknięcia. W grze wielkie marki, w tym między innymi FaZe Clan, Team Liquid, ENCE czy Fnatic i G2 Esports, które rozpoczną popołudniowy maraton.

W każdej sześciu grup – czterech w Europie i dwóch w Ameryce Północnej – do rozegrania zostały tylko ostatnie starcia. Najpierw, co naturalne, w akcji zobaczymy zespoły ze Starego Kontynentu. Świetny początek dnia zapewnić mają nam przedstawiciele G2 Esports i Fnatic, choć patrząc na ostatnie tygodnie w wykonaniu Szwedów trudno spodziewać się niesamowitego widowiska. Zresztą już w cs_summit kennyS i jego kompani pokazali swoją siłę, pokonując dzisiejszych rywali 16:8 na Nuke’u i 16:7 na Trainie.

Jeśli nawet ten mecz nie dostarczy nam odpowiednich emocji, to później może być równie ciekawie, choćby za sprawą spotkania FaZe Clanu i BIG. Rozpędzeni za sprawą kwalifikacji Niemcy mogą ponownie napsuć trochę nerwów gwiazdorskiej formacji. W ramach cs_summit wygrali już 2:0, a wcześniej dwukrotnie w DreamHacku, również nie przegrywając mapy. Czy NiKo wraz z kolegami w końcu będą w stanie przerwać tę passę? Przekonamy się po godzinie 18:00.

Na zakończenie dnia czekają nas mecze w ramach północnoamerykańskiej odsłony turnieju – Najpierw lubiane przez wszystkich starcie pomiędzy Liquid a FURIĄ, a później nie mniej ciekawy pojedynek Gen.G i Cloud9.

Harmonogram wygląda tak:

15:00 – Fnatic vs G2 Esports
15:00 – Movistar Riders vs North
18:00 – ENCE vs Heroic
18:00 – FaZe Clan vs BIG
21:00 – FURIA vs Liquid
00:00 – Gen.G vs Cloud9

Polską transmisję zapewnia ESPORTNOW.

Fot. ESL / Jak Howard

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze