GGPredict i EU Masters tematami dzisiejszej audycji „Polski Esport”
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT
Pozostałe

GGPredict i EU Masters tematami dzisiejszej audycji „Polski Esport”

08.05.2020, 09:05:28

W dzisiejszej audycji „Polski Esport” na antenie Weszło FM porozmawiamy o dwóch tematach – GGPredict, czyli polskim narzędziu do analizy danych z gier, a także European Masters, w którym obie polskie drużyny awansowały do półfinałów. 

GGPredict to platforma, która ma być pomocą zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Zbierane przez nią dane mają przynieść analityczne informacje z gier w przystępny sposób, by zrozumiał je każdy. Krótko mówiąc: mają pomóc stać się lepszym graczem, zrozumieć pewne zachowania czy dać odpowiedź, w którym sektorze mapy radzicie sobie lepiej. W pierwszej kolejności dotyczyć będzie tylko CS:GO. Skąd pomysł na taką platformę? Co było najtrudniejsze w jej tworzeniu? Dlaczego będzie miała więcej danych niż HLTV? Jak szybko będą analizowane dane z dema? Do kogo skierowany jest produkt? Ile będzie kosztował?

Na te i inne pytania odpowie nam Przemysław Siemaszko, CEO GGPredict, a w przeszłości dziennikarz esportowych portali, w tym esports.pl czy mymym.com.

W audycji poruszymy również temat EU Masters, w którym dzieje się sporo dobrego dla polskich drużyn – zarówno AGO ROGUE, jak i K1CK Neosurf awansowały do półfinałów rozgrywek, co oznacza, że wciąż możliwa jest realizacja hasła „POLSKI FINAŁ”. Czy rodzime ekipy są w stanie tego dokonać? Co zwiastuje ich gra w ćwierćfinałach? Dlaczego półfinały to już ogromny sukces? Czy takie rozstrzygnięcie może nam ułatwić kolejne edycje turnieju? O tym porozmawiamy z Tomaszem „TheFakeOnem” Milaniukiem z Polsat Games.

Audycja swoją premierę będzie miała dziś o godzinie 15:00 na antenie Weszło FM.

Fot. fb.com/GGpredict.io

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze