Gdzie się podział Pan Kylar? – ESPORTÓWKA

16.02.2021, 02:38:12

Gdzie o, gdzie o, gdzie jest Kylar? Gdzie ten Kylar jest? Na pewno nie w składzie Anonymo Esports na HLTV po najnowszej aktualizacji regionalnego rankingu. Czy to zwykłe niedopatrzenie pracowników portalu, czy może coś poważniejszego? Udało nam się dotrzeć do wypowiedzi samego zainteresowanego i wydaje się, że detektywi mogą się rozejść.

Miłość nie wybiera

Walentynki i Dzień Singla już za nami, ale jeszcze ten ostatni raz zasypiemy was miłosnymi wypocinami. Choć na tę parkę to w sumie aż miło się patrzy. Romans Rekklesa z Jankosem kwitnie w najlepsze, jednak co na to dotychczasowy partner Polaka – Mikyx? Tu chyba musi wkroczyć Carlos, zanim zrobi się nieprzyjemnie.

No i kto miał rację?

Aż głupio to mówić, ale FaZe Clan bez żadnego rozegranego spotkania w nowym składzie wywarł na nas lepsze wrażenie, niż nowe G2 Esports po kilku niefortunnych turniejach. NiKo martwił się o coldzerę, gdy zostawiał go na tonącej łajbie FaZe. Bośniak pomylił jednak statki i wsiadł do tego, na którym nagrywają współczesną wersję “Titanica”.

Gdzie ten Kylar?

Jeśli na poszukiwania wysłalibyśmy Marcina Najmana, jesteśmy przekonani, że Kacper nigdy by się nie odnalazł. W końcu mędrzec w niebieskiej kurtce zwykł krzyczeć, że tu przecież nikogo nie ma.

Kylara na szczęście udało się odnaleźć, ale nie w składzie Anonymo na HLTV. Walukiewicz skomentował zaistniałą sytuację krótko.

Wuja jednak dość szybko postawił młokosa do pionu.

OG poszerza ekspansję

Niegdyś słynęli wyłącznie z mocarnej dywizji w Docie2. Aktualnie posiadają też jedną z solidniejszych ekip na scenie CS:GO, a wczoraj do swojego repertuary dorzucili produkcję Riot Games. OG wkroczyło do VALORANTA z ogromnymi nadziejami. Skład bazujący w większości na byłych zawodnikach Overwatcha nie brzmi jednak zachęcająco, jednak pierwsze wrażenia często bywają mylne.

Fot. HLTV

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze