G2 żegna Jankosa? – ESPORTÓWKA

09.08.2021, 09:07:28

Ostatnie szlify przed finałami szóstego sezonu Ultraligi, zalew fenomenalnych zdjęć z #ESPORTGRA autorstwa Jeremiego Śpiewaka, niesamowity ace od ponczka i Jankos z milionem followersów na Twitchu. Zapraszamy na codzienny przegląd internetu w ESPORTÓWCE. 

Jankos z prezentem z okazji miliona followersów

Legenda głosi, że początkowo w jednej z ramek oprawiony był bilet do Ameryki Północnej, ale Polak postanowił nie pokazywać go na streamie.

– To wszystkie ważne momenty z czasów G2. Czy to oznacza, że w ten sposób mówią mi do widzenia? – pytał najwybitniejszy leśnik w historii Polski. Nie wiemy, choć się domyślamy…

Porcja świetnych zdjęć z #ESPORTGRA

Jeremi Śpiewak zasypał folder zdjęciowy z #ESPORTGRA bangerami, a społeczność esportowa zasypała Twittery i Instagramy. Przeżyjmy to jeszcze raz!

moNESY znów jak s1mple…

Ilya „m0NESY” Osipov co prawda znów zrobił genialną robotę w meczu NAVI Junior, jednak nie poprowadził on swojej ekipy do triumfu nad Fnatic Rising. Tym samym on i jego koledzy nie zagrają na LAN-owych finałów Ligi Akademii.

Skoro ma być drugim s1mplem, musi się nauczyć takiego życia…

Avahir przypomina film o Zeturalu 

Już w najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną dwie ostatnie serie szóstego sezonu Ultraligi. W wielkim finale czeka już PDW, które pod batutą Adriana „Zeturala” Dziadkowca zaliczyło piękny rozwój. Historię szkoleniowca przypomina Avahir.

Jeżeli ktoś chce obejrzeć z kolei nieco świeższy materiał, ukazał się także świetny wywiad z Luckerem

Fot. Marvel

Tagi:
#ESPORTGRA Good Game League ponczek Ultraliga Zetural
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze